Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Szerintem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Szerintem a csaj a hülye na de majdnem mind?

Figyelt kérdés

Összejövök egy csajjal, nem akarok beképzelt lenni... de télleg. nem nehéz nekem összejönni, mert nem vagyok rossz alkatú, jó kinézetű pasinak tartanak.


összejövök a csajjal, aztén azért hagy ott, mert nem rúgok be vele.

ez már többször is előfordult. én anti alkoholista vagyok, 18 éves srác, és nem iszok, csak szilveszterkor 1 pohárral, és nem bagózok.

nem kell arra gondolni hogy a drága gyerek 5-ös tanuló a suliban, mert nem vagyok egy jóság, de én nem iszok na.

én csinálom rosszul?

idétlenek mellőzzenek!

köszi.l


2010. jún. 22. 20:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

de gondolom te se szakítanál azért, mert a pasi nem iszik...

itt a különbség.

2010. jún. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
mit nem adnék egy fiúért aki nem iszik és nem is cigizik.. 1 ilyen pont elég volt
2010. jún. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az ilyen lányok hülyék...


Én rosszul vagyok attól ha valaki cigizik. Az ital elmegy, de ha részeg akkor megintcsak rosszul vagyok tőle... kiábrándító.


Örülnék ha olyan pasival találkoznék aki elvből nem iszik. Ennek ellenére mondjuk ha úgy van eljöhetne velem néha max ő kólát iszik vagy valamit. Egyébként én sem szoktam sokat inni csak 1-2 italt közben beszélgetés, biliárd stb. Szóval inkább a hangulat miatt megyek ilyen helyekre.


De én azért nem szakítanék, ha a pasim nem jönne velem. Marhaság ilyesmin felkapnia vizet. Hülye lotyó az ilyen, nem tudok mást mondani.

2010. jún. 24. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

ha komolyan veszed magad (és hogy elvből nem piálsz), akkor mások is komolyan fognak venni és megértik.


amúgy szomorú, hogy manapság az a ciki, aki nem iszik, nem pedig az, aki részegen telehányja a lakást...


18/L

2010. aug. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

KÖSZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


akkor rájöttem hogy nem én vagyok a hibás.

2010. szept. 10. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!