Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem még vagy csak felláng...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem még vagy csak fellángolás?

Figyelt kérdés

Légyszíves ne iteljetek el és olvassátok végig mert nincs senki akivel ezt megbeszélhetném.Köszönöm szépen!


Volt egy férjem akivel

5 évig voltunk együtt majd elváltunk a problémák miatt (tartozásokat hozott össze, alkoholizált és sorolhatnám napestig) pedig 2 közös lányunk is volt.Rá 1 évre megismertem valakit és 1 év múlva elvett feleségül tehát a volt férjemmel 4 éve nem vagyunk együtt.6 hónapja felkeresett fbon hogy szeretné látni a gyerekeit és mivel sosem tiltottam az apjuktól bele egyeztem hogy láthassa őket és én ajánlottam fel ha úgy gondolja el viheti őket ha szeretné.Jön érdeklődik felőlük szóval minta apa lett, teljesen más ember mintha kicserélték volna nem iszik, nem drogozik, nincs adóssága, lett jó állása és fel szedett vagy 20 kilót.Tegnap felhivott hogy átjönne a gyerekekért és elvinné őket moziba,mondtam neki hogy rendben 4re jöjjön át mert akkor érünk haza oviból,3kor hívott hogy előbb ért ide és feljöhetne esetleg hogy ne az utcán ácsorogjon, mondtam neki hogy persze. Beszélgettünk és mondta hogy bánja hogy elveszített, nem törődött velem etc, majd felállt a hátam mögé jött mert főztem és megsimogatta a hátam és elkezdte a nyakam csókolni ahogy régen.Mondtam neki hogy nem kéne, férjnél vagyok stb.De folytatta és a régi szép dolgokkal jött.Tudom hülye vagyok de hagytam a dolgot és megtörtént, szexeltünk sőt inkább szeretkezésnek mondanám.Utána beszélgettünk hogy szeretné vissza kapni a családját stb és jó volt velem ezért harcolni fog értem/értünk.Őszinte leszek nagyon sok jó emléket visszahozott és mióta megtörtént azóta kattog az agyam, nem tudom adjak neki még egy esélyt a mostani férjemtől meg váljak el.A mostani fejemmel nincs különösebb gond, nem igazán figyel rám csak néha ha kiborulok de jól megvagyunk.

31n


2018. szept. 21. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Kamu a kérdésed. Gusztustalan kamu.


*Őszinte leszek nagyon sok jó emléket visszahozott,


aha pár óra alatt...


Tegnap csaltad meg a férjedet, hagyjuk a meséket...

2018. szept. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sem a volt, sem a jelenlegi férjedet nem szereted. Van ilyen.
2018. szept. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy nem szereted a mostanit sem. És igazából inkább a régit szeretted, csak ne lett volna az alkohol és az adósságok.

Most úgy tűnik rendes ember lett. . Te tudod aranyom, ezt te elhiszed? Nyilvánvaló, hogy te még akkor is szeretted, mikor elváltatok.

Nem itellek el, mindannyian néha elgyengülünk és csak hagyjuk, hogy a dolgok megtörténjenek, anélkül, hogy belegondolnánk a következményekbe.

Egy kérdés : úgy érzed osszetartoztok? Mert ha a valaszodba bizonytalan vagy, nem éri meg visszafogadni.

Ő vajon mitől gondolta meg magát? Történt valami? Gyerekeket ez hogy érintené? Ne csak magatokra gondolj.

2018. szept. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom összetartozunk-e.Mióta látogatja őket egész jó a kapcsolatuk a lányaim várják és mondják is mikor jön vagy viszi őket valahova.


Aki értelmesen válaszol mint a kedves utolsó válaszoló annak nagyon szépen köszönöm a válaszát.

2018. szept. 21. 14:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó mondat:"A mostani fejemmel nincs különösebb gond, nem igazán figyel rám csak néha ha kiborulok de jól megvagyunk"

-Wtf?


Ha ennyitől megcsaltad a jelenlegi férjedet, nem hiszem, hogy olyan jól megvagytok.. Legalább magad előtt ne hazudj, ne kényszerítsd magad szerepekbe, ne söpörd félre a problémákat.. Először nyilván fájdalmas ez, de után ha szembenézel a problémákkal, sokkal könnyebb lesz.

2018. szept. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ez nehéz. Meg kéne vizsgáld, a jelenlegi kapcsolatod mennyire boldog? Nem menekültél ebbe be az előző házasságodból? Eléggé gyorsan történtek a dolgok, 1 év után el is vett. Lehet picit gyors volt és csak "eltemetted" az előző válásod okozta sebeket?



30/N

2018. szept. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!