Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha sosincs itthon a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sosincs itthon a párom mert ránk dolgozik, értünk, a közös jövőnkért, akkor jogos a hisztim vagy idióta vagyok?

Figyelt kérdés

A párom úgy fél éve a fejébe vette,hogy nem fizet több albérletet haza költözünk az egyik szülőhöz és 5 éven belül összegyűjt egy jó kis házra Pesten,és családot szeretne velem alapítani.

Így is történt, az én anyumhoz jöttünk lakni. Ott hagytuk az albérletet,de azóta elmegy reggel 4 körül és este haza jön olyan 20- vagy néha 22 óra magaságába. Ilyenkor arra van ereje,hogy egyen,fürödjön,aludjon. Azért szex még van,de mióta haza költöztünk egyetlen egy napot voltunk kikapcsolódni Nyíregyen az állatkertben,meg vacsoráztunk. Ez volt Május 1-én. Azóta semmi,tudja mennyire vágyom. Azelőtt majdnem minden hétvégén kirándultunk. Nekem idáig ő volt a legjobb barátom,de ma már szinte nem is látom. Folyton a fejemhez vágja,hogy rossz nézni a bús képemet,de akkor miért nem törődik velem? Kérdésem a következő, jogos-e a hisztim,vagy bekéne fogjam a számat? Én jelenleg nem dolgozom,iskolába járok felnőttképzésre,mert nekem itt most nincs megfelelő munkám olyan helyre meg nem akar engedni ahol havi 70-80ért szétgürizem magam,így egész nap egyedül vagyok.

24L


2018. júl. 6. 17:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
Nem idióta, hanem undorító.
2018. júl. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy idiota. De mindkettőtök szemszögéből nézve neki is igaza van abban, hogy nem jogos a hiszti mert a közös jövőtökért dolgozik, viszont neked az, hogy nem látod és hiányzik az meg egyértelmű. Én azt csinalnam, ha nem zarkozik el tőle hogy vegyetek lakast hitelre és fizessetek a törlesztőt együtt.
2018. júl. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%
Értem én, hogy hiányzik a társasága és magányosnak érzed magad, de az, hogy hisztizel ezen az bizony ritka aljas és gusztustalan dolog a részedről. Te is tudod, hogy ez egy átmeneti időszak, mégis rajta vezeted le azt, hogy nem tudsz magaddal mit kezdeni.. Arról nem is beszélve, hogy a hiszti a lehető legrosszabb problémakezelési módszer és semmi jót nem fogsz vele elérni, azon kívül, hogy elmarod magadtól. Keress magadnak elfoglaltságot, hobbit, barátokat, vagy addig keress valami munkát, amíg be nem tudsz szállni a közösbe, különben hamarosan azonb kapod magad, hogy szerencsétlen srácnak megjött az esze és otthagy, mint azt a bizonyos macskát.
2018. júl. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
szerintem fogd be a szád, és örülj neki, hogy kifogtál egy ilyen palimadarat aki éjt-nappallá téve gürizik érted!
2018. júl. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Bocs, de a leírtak alapján szerintem nem biztos, hogy összeilletek. Te éretlenebb vagy nála (ezt nem negatív jelzőként írom). Annak alapján, amiket felsorolsz, szerintem az utatok egyáltalán nem egy irányba vezet.
2018. júl. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a helyzet áldozathozatallal és lemondásokkal jár sajnos. Ugyanilyen cipőben jártam, engem megcsalt az asszony. :( szar volt, de ma sem sem csinálnám másképp. Amit elértem az már az enyém.
2018. júl. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A hiszti nem okd meg semmit, le kellene ülni, és átbeszélni vele ezt. Mert az szép, hogy a jövőtökért dolgozik, de úgy semmi értelme, hogy közben elhidegültök egymástól. Ebbe az eveken át tartó gürizésbe tönkre fog menni ő is, meg a kapcsolatotok is.

Neked is menned kéne valahova dolgozni, mert ez igy meg pláne gáz, hogy otthon csücsülsz. Ok, nincs olyan jó munka, de ez leginkább a te döntésed. Nincs olyan, hogy "nem akar engedni". Ez sem tetszik annyira az eészben, hogy mindent ő dönt el. Ő mondta, hogy oda költözzetek, hogy ennyit fog dologzni, hogy te milyen melót vállalhatsz el stb. Ezeknek közös elhatározásoknak kellene lenniük, mivel mindkettőtöket érint.

2018. júl. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%

Mint az látszik, pont a közös jövőben gondolkodó férfiak lesznek jó alaposan kihasználva, meg jól megcsalva.

Bizony-bizony, érdemes a nőkkel tervezni, csak lehetőleg ne a tiéd, hanem más faszi nője legyen. :D

2018. júl. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Mint az látszik, pont a közös jövőben gondolkodó férfiak lesznek jó alaposan kihasználva, meg jól megcsalva."


Itt az a gond, hogy arról a bizonyos közös jövőről a pasi lényegében egymaga döntött.

2018. júl. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem az jó megoldás lehet, hogy elmész dolgozni, mindegy mennyiért. És mondjuk megbeszélhetnétek, hogy annyival kevesebbet dolgozzon ő. Legalább egy pár órával kevesebbet és azt magatokra fordítjátok.
2018. júl. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!