Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbàntam a hàzassàgom?

Figyelt kérdés
A férjemmel egy éve vagyunk házasok, 3 éve vagyunk együtt. Mostanában sokat veszekedünk, és nagyon ritkán van intim kapcsolatunk, az elején minden rendben volt, de alábbhagyott az idő múlásàval. Úgy értem kb havonta 1 alkalom. Pedig mindketten fiatalok vagyunk, 28 évesek. Van valaki, aki hasonló helyzetben van? :(
2018. szept. 23. 21:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%

#10 vagyok, tudod mit mondok, hasonlítsuk a merevedést a nedvesedéshez, elvileg izgalmi állapotot fejez ki mindkettő. Párom baromi nehezen nedvesedik, de nem gondolom azt hogy nem kíván.


Te is nyugodtan izgasd fel, hagy ne kelljen ötleteket adnom. Baromi sok pár szakíthatna, mert nem nedvesedik a csaj elég gyorsan, meg mert nem áll a pasinak alapból ha meglát. Nem mindenki egyforma, ha elején máshogy volt akkor se lehet ez elvárás, meg összekötni olyan dolgokkal hogy nem kíván.


Továbbá tényleg ahogy fentebb írtam, kezdeményezzen többször aki többet kívánja. Elvégre ha másik nem kívánja minek kezdeményezne? Ez nem azt jelenti hogy el is utasít, meg kell találni az egyensúlyt a sok és a nagyon kevés között.


Szerintem nagyon túlkomplikálod én azt gondolom

2018. szept. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
KOszi 10# -es! Lehet az a baj, hogy tenyleg azt varom, amit az elotte levo hosszu kapcsolatombol megszoktam, ami amugy az elso kapcsolatom is volt es az egyetlen is mielott a ferjemmel megismerledtem. nekem az az etalon, es lehet ott rontom el, hogy elvarom hogy meredjen mar a szex kezdeten, es hogy mindig akarja, en meg ne kelljen kezdemenyezzek. Lehet mindjarr kiderul, hogy velem van baj!:)) ferfiak segitsetek!! Normalis az hogy lassan all fel, hamar lelankas ha nem eri inger es reggel sem szokott merevedese lenni?
2018. szept. 23. 23:08
 13/18 anonim ***** válasza:
58%

Még a 10-es vagyok, én is pont 28 éves. Nagyon embere válogatja, nekem pl van reggeli merevedésem, viszont ez se minden napos, és lehet te észre se vennéd azt a havi néhány alkalmat. Ez nem törvényszerű, hogy minden reggel álló cerkára kell ébredni :)


Lankadásra visszatérve, nálam a póz váltás okoz enyhe lankadást, valahogy kizökkent. Ezért max egyszer váltunk pózt, vagy egy pózba csináljuk végig. Abszolút amúgy nem rossz, lehet változatos a szex, nem kell egy aktus során több póz, csak minden alkalommal ne legyen ugyan az szerintem annyi a nyitja :)

2018. szept. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
75%

Hát kérdező, nem is tudom mit mondjak. Fiatalok vagytok még ehhez...

Én 47 a párom 53, öt éve vagyunk együtt. Még le sem vetközik, de már áll neki, nem élünk együtt, de heti 2-3-szor van szex. Legtöbbször alkalmanként 2 menet az biztos van, de van hogy 3 is. El sem tudnám képzelni, hogy egy lankadt phasszal kínlódjak. Hálistennek ettől minden kapcsolatomban megkímélt a sors.

Olvastam már máskor is ilyet, pl hogy a barátnőm nem tudja nekem felállítani... Mi van?? Birizgálni kéne valami lankadtad, míg képes lesz valamire? Nem is értem. Ha nem áll fel, nem kívánja a szexet...akkor meg minek? Hát kínlódjon vele az aki akar...

Kérdező, gyereken ne is gondolkodjatok. Túl sok a probléma nálatok a szexet kivéve is. Annyit sem hajlandó alkalmazkodni, hogy kimenjen a lakásból bagózni??. Na ne már. Bár ezt te is elcseszted az elején, hogy hagytad. Ez nekem az igénytelenség tetőfoka.

2018. szept. 24. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Ennek lőttek.

Te is ott rontottad el, hogy úgy házasodsz, hogy nem vagy elégedett azzal, ami/aki van, hanem azt reméled, hogy majd esküvő után jobb lesz, megváltozik.

Pl. kimegy cigizni.

De miért tenné? Ha előtte nem kellett, te tűrted, hogy ne űzd el, nehogy füstbe menjen a lagzi, most meg hisztizel, az pont az, amit elsárkányosodásnak szoktak hívni.

Állandó vita van. Tudod, a jó szex nem ott kezdődik, hogy a gatyájába nyúlsz este 8-kor. Az délután 5-kor kezdődik, mikor hazaér, megcsókol. És véget is ért, amikor elkezdesz vele veszekedni. Kinek van kedve utána szexelni? Neked is csak azért, mert gyerek KELL, és így készül.

Még azzal tudod teljesen betetőzni, ha szülsz. Onnantól bebetonozod magad egy pocsék házasságba, és küzdhetsz árral szemben, hogy ne egyedülálló anya legyél.

Ha nem lennétek házasok, màr szakítottál volna. Ez nem megy így. Csak úgy érzed, hogy ciki lenne elválni egy év után. Akkor kínlódjatok még egymással 5 évig, aztán váljatok el, mikor a közös gyerek még járni se tud. Mindenki ezt csinálja, az nem lesz ciki. A legfontosabb, hogy mit szólnak az emberek.

2018. szept. 24. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
97%

A helyzet az, hogy 12 év együttélés alatt 2x volt olyan, hogy fáradt volt hozzá a párom (férfi). Minden nap nekem esik és napi 2x kívánja is. (ebből 1 valósul meg, mert nem bírom a tempót)

Szóval mi a te korosztályod vagyunk de még a viták ellenére sincsenek a szexxel gondjaink.


Szerintem itt az a gond, hogy a lelkitársad már csak a lelkitársad. És barátnál több nem lesz.


Azt meg nem értem, ha a "lelkitársaddal" azonosan gondolkodsz akkor miért nem lehet megkérni, hogy kinn dohányozzon? Ennyire "szeret" téged? Még a legutolsó cigis haver is kimegy magától, nem kell ezt kérni.

Én pl. szeretem a rendet. A párom kupis. Tudja hogy örületbe kerget ha keresztűl kell esni a göncein. A kedvemért képes elakolni, sőt takarítani is. Megteszi mert szeret és figyelembe veszi az igényeimet... 12 év után is! Én nem tartom magunkat lelki társaknak vagy csodapárosnak... de nagyobb harmóniába élünk.

2018. szept. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 peca1000 ***** válasza:
100%

A cigi egyik káros hatása az impotencia.


Így jár aki egy dohányos faszival jön össze.


Azt hitted, ha elveteted magad egy varázsütésre megváltozik és leteszi a cigit?


Vibrátor, szerető, vagy válás.


Lehet válogatni :)

2018. szept. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"A helyzet az, hogy 12 év együttélés alatt 2x volt olyan, hogy fáradt volt hozzá a párom (férfi). Minden nap nekem esik és napi 2x kívánja is. (ebből 1 valósul meg, mert nem bírom a tempót)"


Ez nem értem hogy jön ide. Dicsekvés akart lenni? Ennek kéne az etalonnak lennie? Mindenki más. Mindennap szex, persze. Kinek van arra ideje és energiája? Nagyon jó, hogy nektek van, de a legtöbb embernek sok más dolga is van, amiben lefárad, vagy hovatovább más műszakban dolgozik a párja, stb.

2018. szept. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!