Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért teszi ezt a párom exe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt a párom exe, akivel már három éve szakítottak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal egy éve vagyunk együtt. Minden szuper, imádjuk egymást, tervben az esküvő. Őt F/36, három éve dobta ki a barátnője (N/39), 7 év együttélés után. Az ex szinte állandóan nyomul mióta együtt vagyunk (bár fontos lehet, hogy előtte sem hagyta békén, lépten nyomon ellenőrizte, hogy mikor kivel randizik, rosszakat mesélt róla, ezért tiltólistára került a nő telefonszáma is már, az exem úgy érezte nem tud szabadulni tőle, fenyegette hogy kiugrik az ablakon ha nem megy azonnal oda stb stb ellenben mikor egyszer odament akkor meg üvöltve elzavarta hogy tönkretette az életét stb). Mikor a nő megtudta valahonnan hogy összejöttünk felhívta a párom elújságolni neki, hogy ő milyen boldog és végre rátalált a szerelem. Erre párom is közölte vele, hogy ő is kapcsolatban van és örül neki, hogy mindketten boldog kapcsolatban vannak. Még mondta is nekem a kedvesem, hogy örül neki reméli kellően lefoglalja a párja és nem lesz ideje az ő zaklatására ahogy eddig. Nemsokkal később elkezdtek jönni az üzenetek, kedves érdeklődő, mi újság üzenetek, párom illedelmesen válaszolt mindig hogy jól vagyunk köszöni, majd elköszönt. Akárhányszor posztol egy képet az ex, pár órával később már ír is a páromnak, hogy mi újság... Ezt megelégelte a párom és nem írt többé vissza. Majd külföldre kellett mennem két hétre, mialatt kinn voltam folyamatosan nap mint nap újabb és újabb regisztrációjú kamu alig ruhában lévő női profilok jelölték az exem, amiket rendre elutasított. Ezeket nem tudjuk hogy ő volt-e de érdekes mód, rákérdezett a páromra pár nappal később, hogy rátalált pár dologra, jó lenne ha elmenne érte. A párom mondta hogy minden amit oda vett ott is marad, ha nem kell dobja ki. Nekem eddig semmi bajom nem volt vele, nyugodtan tartsák a kapcsolatot, hiszen ezeket az éveket kidobni nem lehet, de ez kicsit érdekesen vette ki magát, hogy pont akkor kéne felmennie mikor én nem vagyok itthon. Utána munka miatt hívta, hogy elromlott a valamije, tudja hogy ő ért hozzá, meg tudná e csinálni, párom mondta, hogy nem ér rá, keressen rá mást. Aztán elkezdtek besokasodni ezek a keresések. Elmesélte hogy a gyerek hogy kezdi az iskolát, miközben senki nem kérdezte (a gyerek nem a páromé), majd nemsokkal később, hogy az új pasijával milyen jól megértik egymást. Aztán hogy ruháját találta meg, szóljon mikor jó és odaadná neki, vigye el. Erre sem reagált a párom. Ma pedig kora reggel kezdte a hívogatást telefonon, miszerint a szomszédot nem érik el napok óta és most mi lesz, tud-e csinálni valamit ő... Páromnak most ment az agyára. Az a terve, hogy elmegyünk és elbeszélget vele, úgy hogy én is ott vagyok, hogy értse meg, neki saját élete van, ha bármi gondja van keressen valakit aki tud neki segíteni, de mi szeretnénk úgy élni az életünket, hogy nem hívogatja vagy nem írogat neki este 10-kor. Én csak egy dolgot nem értek és szeretnék belelátni a fejébe, mégis mit akar?! A páromat már elvesztette, engem nem tud felzaklatni vele amit csinál, csak azon gondolkozom el, hová vesztette a tartását ez a nő. Ő mégis mit lát, mit gondol? És jó ötlet hármasban találkozni? Mit kellene tenni?

N/27



2018. szept. 24. 18:08
1 2
 11/11 Bence_ ***** válasza:

Pasi tart rendet.

Tiltsa, zarja le.

Aztán ha továbbra is zaklat akkor élménnék a rendőrségre.

Ha elmentek hozzá akkor még a végén az lesz, hogy zaklatjátok őt.

2018. szept. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!