Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek ha szeretek egy...

Mit tegyek ha szeretek egy srácot de nővéremmel és barátaival is jòban vannak néha enegem is hívnak de már lassan találkozni nem merek velük mert olyan kétszínűnek érzem magam h barátkozni akarnak velem én meg tönkre teszem a barátságukat!?

Figyelt kérdés

2013. aug. 15. 00:51
 1/10 anonim ***** válasza:
mi van?
2013. aug. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
csatlakozom az elöttem lévőhöz! kiegészítem.. mi köze hozzÁ?
2013. aug. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
skypeon hívj fel és segítek, de ebbe beleolvasok letilt az agyam
2013. aug. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
lehet h nem írtam érthetően vagy csak nekem alap de ha valami csoda folytán összejönnék a pasival aki valószínűleg barátként gondol rám akkor a barátságuk már nem lesz a régi és ha összeveszünk akkor az összes barátomról le kell mondanom pedig ők a legrendesebb emberek akikkel összehozott a sors :/ meg az is egy kicsit gáz h játszom itt mintha milyen nagy barátok lennénk de közben én többre vágyom !
2013. aug. 15. 01:05
 5/10 anonim válasza:
jaaaaaaaaa, én már étem ^^, hát figyelj sose a többiekkel foglalkozz, csak a saját érdekeidet vedd figyelembe, ne másokat akarj boldoggá tenni, hanem magadat :)
2013. aug. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Sosem értettem a nőket :( Lefordítaná ezt valaki?
2013. aug. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ez aranyos tanács volt köszönöm :) de miért áldozzak fel egy barátságot mikor abban sem vagyok biztos h a pasi szeret :/
2013. aug. 15. 01:15
 8/10 A kérdező kommentje:
Attila , honnan tudod h nem férfi vagyok pl attól h pasit írtam lehetek b*uzi is xD na de viccet félretéve ha nemérted nem is fogod már megérteni a nőket :"D
2013. aug. 15. 01:25
 9/10 anonim válasza:

na,na,várj. miért kéne lemondanod a barátaidról,ha összevesztek? a kapcsolatok általában barátságból indulnak,és általában nem csak őt ismered. ha nem teljesen gyökér a srác,úgy utasít vissza,hogy nem veszted el,mint barát;vagy nem utasít vissza. és attól,ha a dolgok rosszul sülnének el,a barátaid -ha igaziak- ugyanúgy szeretni fognak.

nos,egy "nem"-ed már van... próbáld meg, lehet,hogy kapsz egy "igen"-t ;)

2013. aug. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez olyan egyszerűnek hangzik így de képtelen vagyok elmondani neki h szertem és nem is értem miért szeretne pont engem :/
2013. aug. 15. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!