Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most mi? Csak 3x talalkoztunk

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? Csak 3x talalkoztunk

Figyelt kérdés
Adott egy srác 26 éves, én 22 vagyok, interneten ismerkedtunk meg, ő keresett írogatott, nagyon rendes volt velem elhívott randira ami nagyon jol sikerult, 3x randiztunk, mindig hangoztatta hogy jól érzi magát velem, olyanokat mondott hogy alig várja hogy lásson, becezgetett, teljes erővel nyomult, de a 3.randi után rá 2 napra azt mondta hogy atgondolta és nem érzi a kémiát, így nem akarja folytatni velem mert nem akar kihasználni. Alig ismertük meg egymást és mindig úgy láttam ő nagyon akarja ezt, erre ez lett belőle. Azóta nem beszélünk kb 3 napja, instán sem nézi a napomat sem. Semmi. Szerintetek mi történt? Lehet megijedt a kototsegtol? Vagy más állhat a háttérben? Próbálom érteni de azok után amiket mondott beszélt velem meg ahogy viselkedett nem ezt vártam.

2018. szept. 27. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
egyértelmű hogy ez mi.
2018. szept. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Hát,kitudja mi van a dologba,másik nő,vagy másik fiú(rossz vicc),de szerintem örülj neki hogy őszinte volt,mert vannak olyan férfiak,akik kihasználják ezt,és csak g*citartálynak használtak volna..
2018. szept. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Interneten egyszerre többel szoktak,talált jobbat,örülj h nem mellőled kereste kapcsolat alatt, sose légy hézagtöltő.--
2018. szept. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Valószínű több szálon ismerkedett ahogy a mai világban szinte mindenki a társkeresőkön .Volt egy másik nő aki jobban bejött neki.
2018. szept. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy félt az elköteleződéstől, de lehet, hogy más van a háttérben.
2018. szept. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3 találkozóból azért kiderül hogy bejön-e a mások, sőt, igazából egyből is. Írásban jó volt veled, de élőben nem. Velem is volt már ilyen, én akkor nem voltam olyan korrekt mint ő, szóval szerintem jól jártál.
2018. szept. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem több lányt "interjúztatott" egyszerre.

Majd lesz másik.

2018. szept. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is az a véleményem, hogy több pályán játszott és talált mást közben. Persze nem fogja kiteregetni a szennyest,mert azzal magát minősítené.

A harmadik randin nem volt valami bökkenő? Nem nyomult és te elutasítottad? Hogy váltatok el egymástól? Igért neked valamit vagy csak annyiban maradtatok ,hogy keresni fogjátok egymást?

2018. szept. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Moziban voltunk, jól éreztük magunkat, úgy váltunk el hogy beszélünk, előtte sokáig csokoloztunk, olelgetett, dicsergetett. Ezért is nem értem. Megkérdezte azt is jol ereztem e magam mondta hogy ő is. És mindig jövő időben is beszélt kettonkrol.
2018. szept. 28. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!