Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyre lehetne állítani valahogy ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

A legnagyobb probléma, hogy 2,5 éve együtt vagyunk, de nem élünk együtt, munka, főiskola de legfőképpen anyagi okok miatt. Minden hétvégén, munkaszüneti napon együtt vagyunk. Összeköltözés és közös lakás/házvásárlás előtt állunk. Én azt látom, hogy az utóbbi egy hónapban kezdünk elhidegülni egymástól, ha kérdezem, hogy mi a baj, a válasz az, hogy semmi. Mindegyikünk fáradt, ami házat, lakást megnéztünk az romos volt vagy nem jött össze. Talán emiatt, de nincs tökéletes párkapcsolat. Szombaton dolgoztam, ezért csak vasárnap találkoztunk. Reggel felvetettem, hogy mi lenne, ha jövő hétvégén elmennénk valahova, hogy végre csak kettesben legyünk. Az volt a válasz, hogy ezt még megbeszéljük. Utána nyugodtan telt az egész nap, majd délután sírva felém fordult, hogy ezt nem bírja, véget kellene vetni ennek a kapcsolatnak. Az indokokat mát fent leírtam. Nagyon váratlanul ért, mert szeretem, az összes barátunknak mi voltunk a "mintapár". Mondtam, hogy beszéljük meg, de nem, ő le akarja zárni.

Odáig sikerül jutni, hogy táppénzen van, nyugtatót szed, nem eszik és egész nap sír. Ezt a szüleitől tudom, akik mind a kettőnkért aggódnak. Vannak problémák, lesznek is, de szerintem nem ez a megoldás. Aki élt át hasonlót, hogy oldódott meg?


2018. szept. 27. 18:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
De láthatóan azóta szenved, amióta ezt kimondta...
2018. szept. 27. 19:10
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert kijott rajta a feszko h eddig huzta..
2018. szept. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ez szerintem is túl meredek lépés, hogy ingatlant akartok venni közösen, erre a kapcsolatotok még nem elég erős. 2,5 éve vagyok a párommal, bele nem mennék ebbe, mert ez már komoly pénz és felelősség. Ahhoz még nekünk is szintet kell lépni.


30N

2018. szept. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mitortent azota? Szerintem beszélni kéne az erzeseitekrol,ki mit gondol,mit erez,mi volt a probléma...Ha ezeket nem beszelitek at,gyakran bukik meg a kapcsolat ebben. Őszinte beszélgetések kellenek a kapcsolatba..
2018. szept. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
im14# Lehet csak bepanikolt,szeret téged de nem tudja mit tegyen,hogy oldjatok meg,ezért sír,hogy már masabb mint régen. Lehet tényleg veszett már,de ha nem beszéltek at mindent őszintén, akkor mär vesztettek.
2018. szept. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!