Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Undorodom tőle. Ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorodom tőle. Ez normális?

Figyelt kérdés
Állandóan izzad, szex közben rámcsöpög az izzadsága, hozzám ér a vízes hónalja.. Még ha hosszú menet lenne,nem.. max 3 perc.. Irritál amiket mond. Gennyes volt a torkom beteg voltam és éreztem, hogy folyt le a genny a torkomon viszont nyelni nem tudtam,próbáltam valahogy leerőltetni, mert már a hányás szélén voltam erre: látom büfizel, érzem a reggelid.. ez olyan kiábrándító... nem is szoktam előtte .. Igénytelen is nagyon és azt hiszi, hogy ő mennyire menő.
2018. szept. 28. 09:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Fùjjj bmeg.
2018. szept. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
86%

Akkor hagyd ott.. a szex úgy is pocsék vele, azt mondod. Már attól is undorodsz, ha valamije rád folyik. Ideje váltani.

A megszokás ebben az esetben meg nem mentség. Lépni kell.

2018. szept. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
75%
Gratulálok kérdező, hogy ennyire igénytelen vagy. Nem tudlak sajnálni, ha lenne 3 db agysejted már otthagytad volna ezt az embert és nem szenvednél valaki olyan mellett, akit nem szeretsz. Mindezt a szaros megszokás miatt, huszonévesen.. Meg is érdemled.
2018. szept. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
76%

Nem, nem normális.


Meddig húzzátok egymás idejét?

2018. szept. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Bence_ ***** válasza:
82%
Miért vagy vele, mit kapsz ettől a kapcsolattól?
2018. szept. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
88%
Sajnálom szegény pasidat.Ha ilyeneket gondolsz róla,miért vagy vele? Undorodsz tőle.....megszokás? Ugyan! Akkor azt is megszoktad,hogy izzad,büdös,gyorslövetű DE!!! Nem teszed szóvá...
2018. szept. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
88%
Egy huszonéves faszi, ha szerelmes és kívánja a nőjét, akkor NEM lankad óvszerben. Az undor kölcsönös. Szakíts, mire vársz?
2018. szept. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
62%
Hát csak rajtad múlik ,hogy úgy akarsz- e szexelni valakivel, hogy közben az undor kerülget... nem?
2018. szept. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Normális, hogy undorodsz tőle. Viszont senki nem kényszerít, hogy vele legyél.
2018. szept. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem normális, ez annak a jele hogy nem vagy belé szerelmes, meg ráadásul a szakításon is gondolkodsz. Az én párom is izzad néha szex közben, sosem zavart, emberből van ő is.
2018. szept. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!