Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hozta fel az exét?

Figyelt kérdés

Olvastunk a fogamzásgátló tabiról, többek között jött egy olyan rész is, hogy megszünteti a hüvelyfolyást (most lényegtelen, igaz e). Ő pedig rávágta EZ NEM IGAZ, az exemnek volt folyása, pedig szedett. Kérdeztem, hogy mi van? Vizsgálod a bugyikat? Azt válaszolta hogy csak látta. Hát oké. Nem tudom túlreagálom-e, de számomra ez fura. Miért hozza fel, hogy az ex-szerelmének, aki után annyit sírt, volt folyása, kit érdekel?

Szerintetek csak túlreagálom? Inkább nem hoztam fel neki, nehogy hisztis legyek, illetve lehet tényleg hiszti csak


2018. szept. 29. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Ja,eléggé túlreagálod.
2018. szept. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ok, lehet, akkor visszaszívom.
2018. szept. 29. 14:33
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
ÁHa szamár szerepet választottál, akkor miért vagy felháborodva, ha meg van említve a ló?
2018. szept. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, kicsit túlreagáltad. Érvnek hozta fel egy vitában, nem azért, hogy sírjon utána.
2018. szept. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is felhozom sokszor az exem ha valami dologban eszembe jut és példának tudom mondani. Emiatt nem kell hisztizni én sem sértődtem meg soha plusz azért mert fel tudok hozni példát az exemtől még nem jelent semmit. Túl van rajta ő is és csak mondta. Egyébként meg ja valóban hülyeség mert nekem is volt folyás a fogamzásgátló mellett. Jól is néznék ki tök száraz lennék.
2018. szept. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszi :)
2018. szept. 29. 15:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Túlreagálod.
2018. szept. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Túlreagálod. Szedek fogamzásgátlót és van folyásom mellette...sőt inkább a gyógyszer miatt alakul ki. Barátom is tud róla...szerintem ez természetes.
2018. szept. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!