Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselem olyan nehezen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselem olyan nehezen, ha a barátom bulizni megy?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sose csalna meg, mégis nagyon nehezen viselem, ha szórakozóhelyre megy a barátaival. Ő kizárólag a társaság miatt megy, nem csajozni. De már maga az nagyon rossz érzés, ha belegondolok. hogy ott táncol és kitudja milyen csajok mennek rá, még ha el is küldi őket...

Hogy lehet ezt leküzdeni?

Én egyébként nem szeretek bulizni azért nem megyek vele, ő is ritkán megy, a barátai miatt


2018. szept. 30. 14:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Megértelek.Nem értem minek jár ilyen helyekre nélküled..
2018. nov. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!