Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti is ismertek amolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti is ismertek amolyan "magányos farkasokat"? Amolyan meghódíthatatlan pasikat? Hogy kerülhetnék közelebb hozzá?

Figyelt kérdés
Egyik b.nömnek van egy ismerőse. A srác (18-éves) nagyon helyes, kedves, inteligens, vicces és egyben komoly és céltudatos, b.nőm elmondása szerint. De ismeretlenek előtt (mintahogy elöttem is) nehezen nyílik meg. Nem függ a kapcsolatoktól (se baráti, se párkapcsolattól). Azt hallottam róla hogy soha se volt még tartós kapcsolata. Nekem nagyon bejön, külsőleg, belsőleg egyaránt. És ahogy visszahallottam ő is hasonlóképp vélekedik rólam. De egy pontnál (max 2-puszi), egyszerűen nem tudunk egymáshoz közelebb kerülni, szinte eltaszít magától minden próbálkozásom ellenére. Mit tegyek? 17/L
2010. jún. 23. 12:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, megdöbbentő, hogy szinte szó szerint leírtad, amit én is átéltem egy hasonszőrű fiúval :O :D Velünk is ugyanez volt a helyzet. Kiegészítésképp: ő engem inkább haverként kezelt, bár ezzel nem is lett volna akkora gond, mert én is felszabadultabbnak érezhettem így magam, de emellett sokszor vált agresszívvé és féltékennyé minden előjel nélkül. Ha ez nincs, talán még mindig együtt vagyunk... no nem mintha bánnám, hogy így alakult :D
2010. jún. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, utolsó alatt a 13:50-es választ értettem :)
2010. jún. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
hm ez a pasi nem én vok 23 évesen ?:D teljesen magamra ismertem :D ez de durva:D
2010. jún. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Engem is ledöbbentett, hogy egy az egyben jellemezték az akkori barátomat, de nem te voltál, mert az én illetőm most 25 :)
2010. jún. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Példa: -Edward és Bella

-Sonny és Claire

-Naruto és Hinata xDD

képzeletbeli karakterek de érdekesek. Hasolnló az ő történetük is. :D

2011. nov. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
én ilyen lány vagyok. mindenről tudok beszélni csak magamról nem, és nem mutatom ki az érzéseimet. de ha nem erőszakoskodnak, csak finoman rávezetnek, akkor jönnek a dolgok ösztönösen ^^
2011. nov. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!