Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom szerelmes"tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szerelmes"tetszik neki"a nővérem. És mindenféle félreérthető kapcsolata van nőkkel. Én most várom a kisbabánkat. 37 hetes vagyok Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Teljesen egyértelmű a helyzet.

Még a kislányunk neve is majdnem a nővérem neve lett.

Még a megvett babacuccok is csak akkor jók ha nővéremnek tetszik.

Sőt még a terhességem hírére is meg kellett várnunk nővérem áldását aki azt kívánta vetéljek el.

Ne mondjátok hogy beképzelem.

Ismerem a párom azt mondja nekem sza**am össze magam hagyjam ezekkel.


Persze mert legjobb védekezés a támadás..


Még az is megijeszt mi van ha emiatt nem leszek jó anya mert a gyerekem apja a párom a testvéremre nyomul..


2018. okt. 1. 12:53
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez a pasi, aki a te állítólagos "párod" tipik az a férfi, aki hajkurássza a nőket, ne adj isten még óvatlan is, és lazán lesz 5 gyereke 5 különböző nőtől :) :) :)))) szép nagy családotok lesz

...

2018. okt. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
91%
Az is lehet hogy a gyerek a nővéredtől van :D
2018. okt. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
91%
A legjobb védekezés a gumi és a fogigátló együtt. De külön-külön is elég hatékonyak. Kár, hogy nem előbb kérdezted.
2018. okt. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez olyan hihetetlen...

Bár jobban belegondolva, nagy az Isten állatkertje, úgyhogy lehetséges.

2018. okt. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz akkor ne haragudj, de eléggé buta vagy, hogy így vállalsz gyereket.
2018. okt. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőektol szerintem minden hasznos tanácsot megkaptál. Dobd ki az életedből ezt a hulladékot olyan gyorsan, amilyen gyorsan csak lehet.
2018. okt. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
16%
Ne legyél önző. Hagyd, hogy összejöjjenek, és kész. Volt már ilyen a történelem során, és lesz is. Sz.. ügy, de nem tudsz mit tenni. Ha te nem vagy boldog, akkor legalább ők legyenek azok.
2018. okt. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
B+, én nem beszélek a húgommal évek óta, de amikor elvetélt akkor felhívtam....
2018. okt. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
93%

Oooo te mindenhol ott vagy?


A gyerekvállalás topikban hónapok óta nyafog. A párja drogos. Neki meg még érettségije sincs.

Már nyafogott azért mert dolgozni akarták küldeni, meg azért is mert nem akar szoptatni, hiszen akkor tönkre megy a melle. Közben örökbe is akarta adni a gyereket...

Volt már minden! Ez csak ami épp eszembe jutott.

2018. okt. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
92%
Te menthetetlen vagy kérdező, ha magadtól nem tudod, hogy mit csinálj.
2018. okt. 2. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!