Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom szerelmes"tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szerelmes"tetszik neki"a nővérem. És mindenféle félreérthető kapcsolata van nőkkel. Én most várom a kisbabánkat. 37 hetes vagyok Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Teljesen egyértelmű a helyzet.

Még a kislányunk neve is majdnem a nővérem neve lett.

Még a megvett babacuccok is csak akkor jók ha nővéremnek tetszik.

Sőt még a terhességem hírére is meg kellett várnunk nővérem áldását aki azt kívánta vetéljek el.

Ne mondjátok hogy beképzelem.

Ismerem a párom azt mondja nekem sza**am össze magam hagyjam ezekkel.


Persze mert legjobb védekezés a támadás..


Még az is megijeszt mi van ha emiatt nem leszek jó anya mert a gyerekem apja a párom a testvéremre nyomul..


2018. okt. 1. 12:53
1 2 3 4
 11/33 acelsziv ***** válasza:
93%
Ez kamu. Ilyen ostoba, idióta ember, mint a kérdező nem létezhet.
2018. okt. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
96%
Ugyan már, el ne higyjétek, megint unatkozik valaki és jókat röhög a kamu kérdésére írt válaszokon.
2018. okt. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
94%
Miért is vagy vele ezek után?
2018. okt. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk se ciganyok

És nem tudom hogy feltetelezhetik itt egyesek hogy én ezt kitalálom..

2018. okt. 1. 14:01
 15/33 anonim ***** válasza:
90%
Akkor ez tényleg iskola utáni trollkodás lesz. Ellenkező esetben jöhet az atom az országra.
2018. okt. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim válasza:
88%
Ez a Mónika show egyik része volt, nem? 😂😂
2018. okt. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Te egy igazi idióta vagy kérdező, ha ez igaz, de NE LEGYEN igaz! Őszintén remélem, hogy csak nincs életed, és szimplán unatkozol! :)


Ellenkező esetben: mélységesen sajnálom a gyerekedet előre is. Ha tényleg igaz minden, amit leírtal, szinte biztos, hogy a párodnak köze van a nővéredhez, különösen szomorú, mert a testvéredrol van szó, és mind ő, mind a párod hátbaszúrt téged... Egyébként mi lesz, ha a nővérednek is ügyesen becsinál egy gyereket és Ő is szül? Na, erre mondj valamit! Használd az eszed, és azonnal szakíts ezzel az emberrel, aki a párodnak se mondható, csak kihasznál téged!

2018. okt. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg az se érdemli meg, hogy te egy ilyen embernek gyereket szülj! Ez nem való apának!
2018. okt. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
95%

Lehet, hogy nem vagytok cigányok, kérdező, de én ilyen "azt kívánom a babád haljon meg"

"szard össze magad, hagyjál már"


és hasonló szövegeket eddig csak nem iden barnultaktól hallottam. :D

2018. okt. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Pedig illetek egymáshoz.

Mert ez nem most derült ki hogy a nővéred is benne van.

Mit jelent ez nálatok hogy szerelmes és ezt honnan tudod?

A nővéred mit szól hozzá, neki ez tetszik???

Ha ez igy van , biztos volt ennek előjele és te mégis "felcsináltattad" magad.

2018. okt. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!