Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés egy birtokló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés egy birtokló típusú emberrel együtt élni?

Figyelt kérdés
Csak mert akivel ismerkedem ő fel válalva elmondta hogy az de még járogatva nekem nem tűnik fel, és azt mondta hogy ő is el várja hogy az legyek vele meg ha fent vagyok nála kiszolgál engem ezzel azzal. És nem tudom jó lenne e vele élni ha fel vállalta hogy birtokló és hogy ő is ezt várja el viszont az ilyen típusuak mennyire hűségesek?

2018. okt. 2. 08:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ezt most senki nem tudja hogy aki birtokló az hűséges e vagy sem. Aki nem birtokló is van köztük egy csomó olyan aki nem hűséges.
2018. okt. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Yoda m. ***** válasza:

Hogy milyen érzés? Kedves Kérdező!


Pontosan olyan érzés, mint egy földbirtokos szolgájának (vagy rabszolgájának), esetleg föld-jének lenni. Földbirtokos= Föld + birtokos

Az úgynevezett "birtokos viszony" helyzete áll fenn. Aki birtokol, az tulajdonának tekinti a birtoklása tárgyát, ez esetben Alanyát, akit sokszor ténylegesen birtokolható tárgynak tekint. Mint egy 100 forintost.

Ami a dolog pikantériája... hogy elsősorban csak a TEST birtoklása lehet a cél. Az elmét, a tudatot nem lehet elbirtokolni. Tehát, amikor arra kényszerít, hogy maradjon otthon, mellette az 'Alany', akkor is csak a testére gondol. (Azt akarja biztonságban tudni) És amikor otthon marad az Alany, az 'esze', tudata, vagy mondjuk szelleme... egészen máshol is járhat. Az nem feltétlenül kell, hogy otthon legyen (testébe zárva), hiszen a gondolat, a lelken keresztül bárhol másutt is járhat. Erre nincs a birtokló személynek ráhatása. De, rendszerint nem is látszik kifelé... Hiszen jól tudjuk, amikor el vagyunk zárva valahova... a gondolataink, ábrándjaink bárhol járhatnak. S ha ez egy erőszakos elzárás, természetesen egyfajta "szeretet megnyilvánulás" jegyében... nos akkor a legvalószínűbb, hogy épp olyanokon révedezünk, hogy: - óhhhh, milyen jó lenne most valami egészen más helyen lennem... - bárhol, csak nem odahaza, párom szoknyája (nadrágja) széléhez láncolva... ugye?

Miért? - Mert a ránk erőltetett, ránk erőszakolt bilincset senki sem szereti. Legalábbis nem nyilvánvalóan. Ez eleve a bizalmatlanság jele. Persze, vannak, akiknek ez teszik. Ők a mazohisták. Akik imádják, ha uralkodnak felettük, s megmondják mindig, hogy mi a tuti, mikor kinek hol kell lennie és hol meg nem.


Az ERŐ legyen Veletek!

2018. okt. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!