Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért nem szakad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem szakad el teljesen?

Figyelt kérdés

A párom elhagyott egy másik nőért, el is költözött a városba a nőhöz, mi falun lakunk.

Viszont még mindig vissza jár ide háziorvoshoz, meg fodrászhoz, stb, holott az új lakóhelyén sokkal több a lehetőség.

Nem jövök rá, hogy, csak idegesíteni akar, vagy nem akar teljesen elszakadni. Az ő élete is egyszerűbb lenne, ha megszakítana mindent, hiszen ez neki több kilométer, és idő.

Tudom hogy önző dolog, de nekem sem jó, hogy mindig hallok róla, hisz akik látják itt elmondják nekem.

Szerintetek?



2018. okt. 2. 13:40
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Na, jól van!


🤣😂🤣😂

2018. okt. 3. 01:23
 12/20 anonim ***** válasza:
52%
Szabad reménykedni, csak teljesen felesleges.
2018. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
72%

#6-#10: te teljesen retardált vagy?


On: Lehet, hogy azért jár vissza, mert jó szakemberek, és nem akar váltani, de lehet, hogy valóban nem tudott még tőled elszakadni, mindkét eset előfordulhat, de inkább azt javaslom, hogy tedd túl magad rajta minél hamarabb.

2018. okt. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
77%

Visszajárhat azért is, mert jobbat még nem talált, ezeket meg már megszokta. Az emberek hajlamosak ragaszkodni a szokásaikhoz.

Ha rólad nem érdeklődik, téged nem keres, nem jár utánad, akkor biztosan nem miattad jár oda.

2018. okt. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

#13

Köszönöm! 😘

2018. okt. 5. 11:20
 16/20 A kérdező kommentje:
Egyébként meg hagyjuk!
2018. okt. 5. 15:58
 17/20 A kérdező kommentje:

Már rájöttem. Sokan mesélnek...

Mindenkinek az önigazoló meséjét adja elő a faluban.

Védekezni jár vissza, csak nem tudom, hogy mi szükség rá.

De már nem is fontos.

2018. okt. 20. 16:21
 18/20 anonim ***** válasza:
54%
Nem miattad csinàlja ezeket. Akkor hozzàd jàrna. Ne képzelegj, ő ezt lezàrta veled.
2018. okt. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
#18 Ez nem így van...
2018. okt. 30. 19:13
 20/20 anonim ***** válasza:
Miert van kiemelve a kérdés? Van valami fejlemény?
2018. nov. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!