Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért marad? Miért nem "dob ki"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért marad? Miért nem "dob ki"?

Figyelt kérdés

Tök bizonytalan vagyok, hogy szeretném-e ezt a kapcsolatot, kb heti rendszerességgel történik vmi, ami miatt nem folytatnám, tud is róla, mégsem telik be nála a pohár. Ragaszkodik hozzám. Valaki ezt csinálná velem, már biztos megszólalt volna az egom, hogy na ne már... Ő meg itt van, nem értem.

34 évesek vagyunk.



2018. okt. 3. 11:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert szeret. Gondolom én.


Viszont nekem is az jön le, hogy te direkt azt akarod elérni, hogy "dobjon ki".

2018. okt. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
65%

Jól gondolom, hogy te vagy a nő?

Gondolom a helyzet úgy néz ki, hogy történik valami kisebb incidens amit te jól felfújsz és ezerrel elkezdesz reklamálni és a partnered egy mosoly tekintetében elengedi a füle mellett. A válasz egyszerű, ismer Téged, pontosan tudja miért rendezel jelenetet és ezek a balhézások őt finoman szólva nem érdeklik.

Gondolom azért megy a balhé,mert szeretnél valamit megváltoztatni?

2018. okt. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Te is szakithatsz, nem muszáj a másikra várni. De te sem tudsz lépni. Mi a kérdés?
2018. okt. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Nem balhezok. Történik valami, ami nem szimpatikus, pl hogy általánosságban szidja a nőket, mert csúnyán átverték, és akkor elkezdek gondolkozni, hogy talán mégsem kéne együtt maradni vele. De nyilván megérzi rajtam, hogy vmi nem oké, és akkor szóba hozza. Van hogy bunkón be tud szólni, akkor megint elgondolkozom, bírnám-e ezt hosszú távon, rossz kedvem lesz, hogy valószínűleg nem és nincs jövője a kapcsolatunknak, ő érzi, látja, szóba hozza...

Ilyenkor elmondja, hogy ő szeret, és nincs tökéletes, nekem is vannak hibáim, stb stb.

De a szexben is bizonytalan vagyok, kívántak már jobban... Érzem, hogy sokszor nincs kedve hozzá, pedig az elején nagy volt a szája, hogy ő akár minden nap... Lehet, csak nem velem... Attól tartok, így nem fog működni. De ő állítja, nincs ilyenről szó, ő kíván, csak néha szeret csak összebújni velem...

2018. okt. 3. 13:36
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Én szakítanék a helyedben. Nem fog működni. Minden kapcsolatban vannak súrlódások, de ezek állandó feszültséget fognak okozni kettőtök között, amit nem lehet majd örökké a szőnyeg alá söpörni, és robbanni fog.
2018. okt. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél már ilyen szerencsétlen ennyi idősen könyörgöm.

Te is, mint kb ő is, az egyedül maradástól féltek.

34 évesen még találhatsz másik párt magadnak, akit igazibbnak érzel.

2018. okt. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
46%
tedd azt te is , mint a többi nőtársad, ideges lesz a párod dobd ki, majd a következő pali hátha nem lesz ideges sosem, de azt meg majd kidobod mert "nem érzed szenvedélyt" úgy mint előtte..
2018. okt. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
63%

Ugyanez a szituáció volt az én esetemben is, szintén 34 évesen.


Szerettem a volt páromat az utolsó napokig, de addig súrlódtunk, míg pár hete szakítottunk. Szakítás előtt sajnos megcsalás is volt az ő részéről.


Sok oka volt, hogy nem dobtam ki. Többek között nálam azért húzódhat egy ilyen eset sokáig, mert tudtam, hogy ő valójában egy nagyon értékes ember.

Lehet, hogy téged is értékesnek tart a párod, ez esetben kiváltképp szerencsés vagy.


Azért üljetek le beszélgetni, mielőtt a kommentelők közötti nagy kapcsolatszakértőkre hallgatsz.

Oka van annak, hogy egymásra talàltatok, és még együtt vagytok.

2018. okt. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azóta???
2019. ápr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Miért szidja a nőket, miket mond? Az én párom is szidja nőket, és olyankor néha nem tudom hogy velem akar kötekedni, vagy úgy gondolja hogy a nő teremtette a világot és ezért mindenről a nők tehetnek. Pl arról is hogy dolgozni kell menni, vagy bármiről. Tök nehéz ezt lereagálni, mert ha bunkón mondja, rámragasztja a negatív hozzáállását. De ha poénból mondja persze nevetek vele, van olyan is.
2019. ápr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!