Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes lettem egy majdnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy majdnem tíz évvel fiatalabb férfiba. Nagyon boldogok vagyunk amikor együtt tudunk lenni. Egy ilyen korkülönbség esetén lehet tervezni komoly kapcsolatra? Lehet ennek jövője?

Figyelt kérdés
Nekem már gyerekeim vannak. A szerelem miatt azt érzem, hogy mindent meg tudunk majd oldani, akármi problémát. Egy itteni gyárban dolgozik, de majdnem 300 km messze lakik.
2018. okt. 3. 22:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
95%
Összejöhet.A kor csak egy dolog.Semmirw nincs garancia.
2018. okt. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, férfi 13 évvel fiatalabb és jól megvannak, van már közös gyerek is. Semmi sem 100% lehet jól alakul lehet nem. Ne hallgass csak a szívedre, gondolkodj is de ha tényleg szereted ne add fel mert mindig benned lesz az, hogy mi lett volna ha. Lehet boldog leszel vele vagy nem és tanulsz az esetből. Előbb ismerd meg jól
2018. okt. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A férjem sajnos gyanakodik, és viszonylag gyorsan kell döntenem.
2018. okt. 6. 09:02
 14/19 A kérdező kommentje:
Mellette elég sok mindent kell hátrahagynom, ami nem könnyíti meg a döntést.
2018. okt. 6. 09:03
 15/19 anonim ***** válasza:
Basszus én azt gondoltam szingli anyuka vagy, de így már más.
2018. okt. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de ha 300 kilométerre lakik akkor nem lehet, hogy csak nőre van szüksége és nem szerelmes beléd? Miért komplikálod túl? Miért nem elégedel meg azzal, hogy testi kapcsolat van köztetek? Lehet felforgatod a házasságodat és utána egyedül maradsz.
2018. okt. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Mert ha lehet akkor őt akarom. Mindenhogy. Volt egy unalmas életem, de ebből kiszabadulhatnék. Teljesen más a szex egy huszonévessel, mint egy negyvenessel, és több. Vállalom, hogy fontos a szex minősége nekem. Kedvel, meg ragaszkodik hozzám, de ezért vagyok kíváncsi, hogy lehet ennek jövője. Nem akarom felrúgni a házasságomat, ha eleve bukta ez az egész.
2018. okt. 9. 12:19
 18/19 A kérdező kommentje:
Elmentünk két napra fürdőbe. Eszméletlen jó volt. Teljesen egymásba gabalyodtunk. Két nap alatt olyan tízszer szeretkeztünk. Ha nem kívánna, vágyna rám, akarna ennyit szexelni? Hazafelé olyan volt mintha egy börtönbe mentem volna.
2018. nov. 6. 21:35
 19/19 anonim ***** válasza:

Hogy mennyit szexeltetek nem mérvadó. Lehet, hogy izgalmas igy neki a dolog, de beszéltetek mar arról, hogy ténylegesen kapcsolatba legyetek, mert elhagynád a férjed?

Mondjuk a férjed mindenképp hagyd el, így semmi értelme mar a házasságotoknak.

Mindenesetee ajánlom figyelmedbe ezt a sztorit, ott is nagyot koppant a kérdező.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2018. nov. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!