Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A parom önző vagy én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom önző vagy én vagyok elégedetlen?

Figyelt kérdés
Kb masfel eve elunk egyutt... Az utobbi honapokban nincs intimitas szenvedely szex.. En probapkoztam mindennel de azt mondta faradt es nincs kedve. Belefaradtam. Vmelyik nap is probalkoztam de nem volt kedve. Aztan vegul szexeltunk de kb 5 perc alatt elmemt. Mondtamh akkor "segitsen" nekem is. Kiakadt h mi bajom. Szexeltunk... Hat koszi. Ki vagyok ehezve.. Alapbol jol megvagyunk amindennapokban de a szex tema semmi... Mit tegyek? Belefaradtam... 34 n
2018. febr. 16. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Azok a potens 40 koruli pasik!


Nyilvan o az onzo. Keress egy szeretot.

2018. febr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12%

Keress szeretot,ah en is. De ne a 30-as korosztalybol :D

N

2018. febr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor te is jól választottál?
2018. febr. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én alig múltam 60, de még nem voltam ennyire fáradt....

Mit tegyél?

Először is ne áltasd tovább magad, hogy "Alapbol jol megvagyunk", - nem, ez nem egy jó kapcsolat.

Ha ezen túl vagy, magyarázd el neki, hogy nem kívánsz még 30 évig szexuális öröm nélkül élni, van-e ötlete erre?

Az is egy megbeszélendő téma, hogy mi történt az elmúlt pár hónapban, aminek hatására ilyen közönyös lett - mármint a te irányodba.

Minden változásnak van oka, ennek is.

2018. febr. 17. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!