Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az parancsolgatás a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az parancsolgatás a férfi részéről, ha azt mondja jobb lenne ha lefeküdnél, vagy hogy igyál sokat?

Figyelt kérdés
2018. okt. 4. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Ez a kontextustól függ, de én biztosan nem díjaznám, ha valaki egy életképtelen dedósnak nézne, aki ilyen alap dolgokat nem tud magától eldönteni..
2018. okt. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Nem. Inkább aggódás, féltés..
2018. okt. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%

Ha a folyadék és alváshiány miatt elviselhetetlen vagy éppen, akkor igen, jobb lenne, ha lefeküdnél és sokat innál.

32/f

2018. okt. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani; vannak férfiak akik ezt olyan ellentmondást nem tűrően vetik oda a másiknak, mintha minimum a társuk apja lennének,ami elég visszataszító tud lenni, és legjobb elkerülni az ilyeneket. De ez lehet aggódás is, mert akit szeretünk, annak a gondját akarjuk viselni. Szóval fontos hogy milyen stílusban mondja.
2018. okt. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gec*, nem ismerjük a hátteret, ha van oka, akkor nyilván félt. Igen, az én párom szokta mondani este kettőkor hogy menj aludni, mert holnap iskolába mész és hétkor kelsz, és azt is szokta mondani hogy igyál, mikor azt mondom neki hogy jé ma még nem ittam, és mindezt délután 3-kor. -.- Ne mondjátok már neki egyből hogy egy irányításmániás apuci pasija van. xd
2018. okt. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!