Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit jelent, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit jelent, ha a férfi azt mondja az elsó randi előtt, hogy sok vagy neki?

Figyelt kérdés

Társkereső kezdtem beszélgetni egy férfival, hamar közös hangot találtunk. Hobbim miatt (is) okosnak tartott, és nem hitte volna, hogy egy ilyen lánnyal találkozik a társkeresőn. A humor is csak űgy repkedett közöttünk, szóval minden működni látszott.

Már az első randit terveztük, amikor azt mondta fél, hogy túl sok vagyok neki.

Mi lehet egy férfi ezen szavai mögött?



2018. szept. 24. 10:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem úgy gondolja, te sikeres vagy az életben, ő meg lúzernek érzi magát hozzád képest.
2018. szept. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Vagy mar rogton kiutat keres=csak szexet keres es mar most lefekteti az alapokat, hogy miert nem fog visszahivni.
2018. szept. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Igen, én is így gondolom, mint az egyes, hogy ő ezt értette alatta. Pedig amúgy, ezt a sok vagy-ot nem erre használjuk, hanem arra, hogy valaki túl sokat beszél, túl közel jön, túl gyakran jó... de a félek, hogy túl sok vagy, így nem lenne értelmes, szerintem is arra érti, hogy félek, hogy túl nagy falat vagy nekem...


Legalábbis nagyon remélem, hogy erre gondolt a férfi.

2018. szept. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Ezt a kifejezést inkább nők szokták használni. Arra értik, amikor a másik fél túl intenzíven kommunikál, túl sok információt oszt meg a másik féllel és már nem tudnak mit kezdeni vele. Ilyenkor kicsit vissza kell venni a tempóból és a másik félnek is teret kell biztosítani. A lényeg, hogy egy picit legyél visszafogottabb és engedjél több teret a srácnak.
2018. szept. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A 4-es válaszolóval tleejsen egyetértek, vegyél vissza egy kicsit.

Nem hinném,hogy az értelmi intelligenciádat tartja soknak,vagy a humorodat, ezt minden pasi értékeli, sőt, inkább örülhet annak,hogy ilyen nőt talál.


Szerintem inkább összességében érti Rád,hogy sok vagy. lehet,hogy túlzottan kezedbe vetted az irányítást,esetleg a randi tervezését, és attól tart,hogy ez az irányító szerep megmarad a jövőben is. Ez pedig nem minden pasinak jön be.

2018. szept. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Mindegy mit jelent, mivel nem azt mondta, hogy találkozzatok legközelebb is és hogy te vagy az akit keresett, vége, hagyni kell a saját érdekedben is. Minek azt kutatni ki miért nem akar bennünket, rengeteg idő és erő elpazarlódik ezzel.


Ahelyett, hogy egy másik fiúval jól éreznéd magad.

2018. szept. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
lehet, hogy kövérnek tart
2018. szept. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7 :D :D


Ő sem éppen sovány.


:D :D

2018. szept. 24. 11:59
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kisebbségi komplexusa van ez biztos.
2018. szept. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

Ez a kövér-sovány verzió nagyon jó :)

Attól,hogy Ő sem éppen sovány még akarhat vékony barátnőt, bár nem hinném,hogy ez lenne a probléma.

2018. szept. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!