Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly bajok vannak a barátomn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly bajok vannak a barátomnál vagy csak ez szerintem nem teljes ok?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, albérletben élek, a párom 33 és a szüleinél. Az évek során összegyűjtött 14 millio forintot kulfoldi munkaval, beszelgettunk rola, hogy ő ebből venne egy lakást. Megkert segitsek neki keresni. Talaltunk egy ar ertek aranyban nagyon szépet, nagyon tetszett neki, megnézte, kérdezte a véleményem, elmondtam, de mondtam ő döntsön akarja- e, hisz az ő pénze. Mondta megveszi, elmegy az anyjaekkal lefoglalozni es amint ez megvan hív. Vartam vagy 3 órat a hivasara, ejszaka reszegen felhivott. Kiakadtam, hogy ez mégis miért, es miert nem hivott ahogy igerte. Hat mert neki inkabb sorozni volt kedve.. Vegul kibökte fel megvenni a lakást, hiaba tök jó, mert ő szivesen maradna otthon, csak miattam venné meg.. Csak miattam ne vegye, es kerdeztem, hogy mivel tudtam erre gyűjtott, ő nem vagyik önnalo eletre ? Mondja haat majd de, de neki jó otthon, de tudja ez gáz, és nem akarja, hogy ezért elhagyjam.. Azt hittem csak atmenetileg akar otthon lenni és ez a cél, hogy függetlenedjen, de ugy látom nagyon nem :( Nem konyorogtem neki soha ezert ( mi jogon tettem volna ) csak meglepett, es szamomra ez az en meg otthon akarok maradni nagyon felelmetes. 3 hónap mulva tudnank összeköltözni, mondtam addiga hetveget egyutt toltenenk, rendezkedjen be, de mondta igy nincs kedve egyedül, szive szerint maradna az anyjaeknal amig lehetne.. Ha majd tudok jonni az majd mas, de ő fél az egyedülléttől.. Nem tisztem itélkezni felette, de nekem ez igy picit fura..

2018. okt. 5. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

33 évesen ez eléggé nagy baj, én már huszonévesen eltakarodtam nem csak otthonról, de az országból is. Nemsokára költözök haza (Istenem, de várom már!) és azonnal veszek egy lakást. :)


A barátodnál gondok vannak, nem nőtt még fel érzelmileg. Egy felnőtt férfi nem akar az anyjával élni, ha teheti. Akkor se, ha amúgy imádja az anyját. Nálam is ez a helyzet, meghalnék édesanyámért mert mindent megadott, amit egy szegény, alsó-középosztálybeli nő tudott a gyermekének. De vele élni harmincasként? Ki van zárva.

2018. okt. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudod,addig fogja ezt halogatni,amíg már 40 éves nem lesz,és akkor már te sem leszel fiatalabb,szeri.tem vagy beszljétek meg és ha józanon is,ugyanezt mondja,nem érdemes tovább erőltetni,mert te mást szerrnél,előrébb lépni az életedben, ő pedig otthon elkínyelmesedett,ami megfelel neki,az a kérdés neked jó e így? Ha nem,mondd el neki és lépj tovább,tudom könnyű mondani,de én itt vagyok lassan 22 évesen és annyi pénz gyűjtöttem,hogy én is egyedül vagy máshol éljek. Én nem szeretnék olyannal együtt lenni,aki nem képes változtatni,csak eg helyben toporogni,de nem is hibáztatom,mert neki ez a jó,de elsősorban itt a te nézeteid,érdeket számít,mert ha visszanézel pár év múlva,és még ugyanott tartanál majd ,mint most vagy lehet bánod majd,hog nem léptél. Soks sikert. :)
2018. okt. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én az ilyenekkel össze se jövök, de ezután főleg dobnám. Feltételezem kinéz valahogy, meg jól farkal, de ezen kívül valszeg semmi érdemit nem ad neked. Akinek ez kielégítő 30 évesen, annak gratulálok.


27N

2018. okt. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
33? 19 évesen Amerikába mentem tanulni évekre, nőként.. Tudod kinek kéne ez,éljen otthon mama hotelben én férfit keresnék aki velem akar élni..
2018. okt. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#3-as hát nem kielégítő a helyzet.. Azt hittem az lesz..
2018. okt. 5. 14:51
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, igazad van: első lépésként ne vegye meg a lakást.

Költözzetek össze egy albérletbe, hogy egyáltalán működik-e a kapcsolatotok együtt élve. Kapásból mindenki a barátodat ítéli el, mamahotel így, meg úgy.. ha jól értem már kint élt külföldön, ott dolgozta össze a lakásra valót, tehát már függetlenedett.

Senki nem kérdezte meg, Te mit tudsz felmutatni 30 évesen az albérleten kívül? Ne bántódj meg, csak annyira egyoldalúan lett megítélve ez a helyzet, pedig semmi többet nem tudunk.

Én nő létemre, biztos inkább közös albérletbe költöznék, alaposan megismerni egymást.. aztán jöhetnek a közös dolgok. Sok sikert nektek!

2018. okt. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
En is szeretnek lakast venni, meg lehetoleg ebben az evben. Ezt tudom felmutatni. Nem az a baj, hogy az anyjaeknal akarna lakni atmenetileg, hanem most mar az is elojott, hogy hat mi lenne ha tovabb gyujtogetne es majd 40 fele koltozne el.. Az anyukaja meg katasztrofa. Mint egy ovodast ugy kezeli.
2018. okt. 5. 17:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem fog ő már lejönni a csecsről,hagyd el.. Időhúzás..
2018. okt. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Józanul mit mond?
2018. okt. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megvette a lakást..Ea varja, hogy kulcsot adhasson nekem..
2018. okt. 7. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!