Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan aki újra összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki újra összejött a párjával miután szét mentek?

Figyelt kérdés
Nálatok mi volt az alap szitu ? Most egy olyan helyzetben vagyok , hogy van egy nagyon fiatal menyasszonyom aki 20 éves és valami kapuzárási pánik jöhetett rá mert eddig minden okés volt de most hirtelen nem biztos az érzéseiben , hogy velem szeretne élni. Szóval ki találta, hogy járjuk össze szexelni de ne legyünk együtt párkapcsolatban mndjuk egy évig
2018. okt. 5. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk egy év alatt még ki akarja magát élni, fel akar próbálni jónéhány farkat. Így a legegyszerűbb, ha áldásod adod rá hogy mással is kurjon. És igen, ez tényleg kapuzárási pánik.
2018. okt. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

az 1 vagyok

Ja és sok ilyet láttam hogy "tartsunk szünetet"

Mind arra ment ki hogy keféltek orrba szájba, ezután egyikből sem lett újra kapcsolat.

Én kapásból dobnám a csajt szerelem ide vagy oda.

2018. okt. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
inkább kapunyitási pánik:)
2018. okt. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szétmentek egy szó. Bhassza a szememet. Nem volt ilyen.
2018. okt. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezek után akkor se kéne ez a pitscha, ha könyörögne, menjen nyugodtan, élje ki magát, de aztán ne akarjon visszajönni. Többek közt ezért is tartom komolytalan bohóckodásnak az eljegyzést ilyen fiatalon..
2018. okt. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Ha jó vele a szex, örülj neki hogy nem teljesen dobott! Használd ki a szexet. Nem kell eröltetni a párkapcsolatot mert elkergeted így... Szerezz egy másik nöt! A nök utálják ha riválisuk van! Mit képzel magáról csak neki lehet mindent?? Vagy mond meg neki hogy nem kell ö neked így hogy más is farkalja! Qrva!
2018. okt. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

Jelen.

Hasonló ment végbe bennem, mikor menyasszony voltam.

Hét év után elváltunk.

Pont azok miatt a dolgok miatt, amiért anno meginogtam.

2018. okt. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a megingás nem kecsegtet semmi jóval.

Ilyen fasságot meg felhozni felnőtt fejjel, hogy kavirnyásszatok egy kicsit az nem egy komoly, felnőtt, érett nő döntése, hanem egy tini lányé, aki félti a punciját, hogy ezentúl csak egy csávóval kell beérnie.

Csakha hozzád megy, akkor veled nem "beérni" kéne, hanem akkor te lennél a minden számára.

Bocsánat, nekem ez azért felháborító, mert mindenkinél máshol vannak az erkölcsi normák, nála úgy látszik, sehol. :)

2018. okt. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az az igazság nem hiszem , hogy megcsalna. Ez az én kérdésem itt bővebben leírom mi történt https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..
2018. okt. 25. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!