Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt a fajtát hogyan kell nevelni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a fajtát hogyan kell nevelni?

Figyelt kérdés

Jóságos, megbízható, ugyanakkor nagyon makacs mindig neki van igaza és te vagy a buta ő meg tökéletes.

Férfiről van szó.


2018. okt. 7. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet ki kell dobni, nem lehet megváltoztatni.
2018. okt. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megláttam a kérdést szó szerint kigúvadtak a szemeim, mi, mi van?! :) Ó, mondom biztos kutyusról van szó, csak rossz kategóriába került. Nézzük, mi a leírás. És nem, nem kutyus, hanem egy férfi... :))


Ismerem ezt a fajtát. Elég harapós, ha nem az van amit akar. :) A pontos elnevezését nem tudom, de sztem egy nagyon szép kifejlett nárci.

2018. okt. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam.

Esélytelen igaz?

2018. okt. 7. 21:02
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
mi ő a háziállatod?
2018. okt. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
BDSM-ben vannak bevált módszerek. De vigyázz mert ha nagyon megneveled lehet egy idő után nem lesz jóságos és megbízható.
2018. okt. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Olyan 1,5-2 évesen kell elkezdeni, és ha kitartó és következetes vagy, akkor 12-14 éves korra kialakul a személyisége. Ez mèg idővel csiszolódhat, de alapvetően megváltozni nem fog.

Khm... Hány éves?

2018. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
És egyébként nem szokott igaza lenni?
2018. okt. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy kontraszt: jóságos, megbízható vs. makacs, mindig igaza van, te buta ő tökéletes...

Meddig jóságos és megbízható? Amíg úgy táncolsz, ahogy ő szeretné...


Nárcisztikus, majdnem egyértelmű. Az pedig, személyiség zavar. Nem kezelhető, nem igen javítható, csak, ha ő szeretné és felismerte magában, de akkor is csak vért pisilve, nagyon nagy önfegyelemmel, rengeteg önmunkával.

2018. okt. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Biztos Ő a nárcisztikus, ha így beszélsz róla, ilyen relációban? Na ugye…
2018. okt. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha saját magáról írta le a kérdést a Kérdező, akkor még egy plusz a nárci mellett, na meg, a humora mellett. :)
2018. okt. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!