Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt most én reagálom túl vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most én reagálom túl vagy télleg egy bunkó a párom?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy 3 éve vagyunk együtt, én 25 vagyok ő 34. Jelenleg 6hónapos terhes vagyok az első babánkkal.


Teljesen jó a kapcsolatunk, mindent megbeszélünk. Nincs féltékenykedés, megbízzunk egymásba.


Viszont a minap láttam hogy az egyik haverja bevette facebookon egy csoportba ami tele van meztelen és erotikus nőkkel, nem szóltam mert hát jolvan pasi, abbol nincs semmi mert éppen nézegetti.

De ma észre vettem hogy likolgatja, meg hűházik ezeknek a meztelen nőknek a képeire.

Igen, talán majd támadtok hogy ez mennyire gyerekes, de nekem nagyon szarul esett mikor megláttam, mert eddig nem láttam hogy ezt csinálta volna másrészt az én önbecsülésemet sérti főleg így terhesen.

Mellesleg 2 napja kivagyok, folyton sirhatnékom van, minden bajom, ami tudom hogy a terhesség miatt van, de most még ő ezzel rátesz nekem itt egy lapáttal. Arról nem beszélve hogy nekem az is kellemetlen hogy ezt az én szüleimnek meg az övéjének is megjelenhet az oldalán hogy ő miket likolgat.


Nem tudom most ezt így hova tenni, mert elméletileg egy felnőtt férfi aki hamarosan apa lesz, most komolyan ezt kell csinálnia?

Vagy már az én hormonjaim szórakoznak és ilyen szinten túl reagálom?


Ne bántsatok ha valaki szerint túl reagálom, de nekem télleg nagyon szarul esik. Amit megfogok vele beszélni, csak kívancsi lennék ti hogy gondoljátok.


2018. okt. 8. 18:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Télleg bunkò a pàrod.
2018. okt. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Én megértelek, nekem is szarul esne, most, hogy hamarosan apa lesz.
2018. okt. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 peca1000 ***** válasza:
18%

Férfi dolog, ne foglalkozz vele.


Én is szoktam like-olgatni, dícsérgetni csajokat egy csoportban, főleg selfie napkor, de úgysem feküdnék le velük. A csoport férfitagjai is ezt teszik, ez miatt még senki nem vált el tőlűk.


Legyints rá, étvágyát meghozza, kaját otthon kap.


Ettől még téged szeret.

2018. okt. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is rosszul esne. Beszélnék vele, hogy tőlem nézegesse, de a család előtt nem akarok égni miatta.
2018. okt. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
25%
Túlreagálod. Tényleg.
2018. okt. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat


Én megértem hogy férfi, ezért se szólok neki ha ilyeneket néz. Vagy mikor a haverokkal egymás között ilyen olyan videokat küldenek.

Viszont elsősorban az zavar hogy nem gondol rám ebben a helyzetbe hogy engem kellemetlen helyzetbe hozz egyrészt a család tagok előtt másrészt a barátok előtt. Nem beszélve arról hogy oke nézi, de egy reagálás amit énis látok az már nekem rosszul esik.


Másrészt ha 20-25 éves lenne nem csodálkoznék, de egy felnőtt ember végtére is.


Na de majd megbeszélem vele, aztán remélem nem csinálja ezt és megérti hogy engem zavar.

2018. okt. 8. 18:49
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Szerntem is lehet ezt nézni lájkolgatás meg kommentelés nélkül is...


Azt sme vágom, miért nem zárt csoport ez a csoport? Ki kíváncsi melyik kire veri, most komolyan? Beszéld meg vele.

2018. okt. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Irto gaz es bunko dolog, hogy az osszes ismeros, rokon altal is lathatoan ilyen primitiv modon nyilvanul meg.
2018. okt. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
"Én megértem hogy férfi, ezért se szólok neki ha ilyeneket néz. Vagy mikor a haverokkal egymás között ilyen olyan videokat küldenek." - pontosan ezert vagy egy olyan ferfi mellett, aki ilyen modon folyamatosan megalaz. Mert mar ezeket is elnezed neki. Ha ilyen modokon megalazhat, "mert hat jaj ferfibol van", akkor hol a hatar? Sehol. Miert epp most hagyna abba a megalazasodat? Egy ferfivel szemben igenis ki kell jelolni a hatarokat, es nem elnezni ilyeneket mert hat ferfibol van es csak nezi...
2018. okt. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
10%

Ne haragudj amiatt amit írok, de nekem most mi is a bajod konkrétan?


Ne azzal foglalkozz már, hogy mások mit gondolnak!

Mért kell azon stresszelni, hogy a család mit fog szólni!!


Légyszíves ne tedd ezt.

2018. okt. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!