Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Párommal 3 éve együtt vagyunk,néha eljár a haverjaihoz,amit én nem is teszek szóvá, hiszen semmi rosszat nem tesznek. Párom mindig kocsival megy át este,22:00-23:00 körül. Kb. 1:00-2:00-ig ott van és beszélgetnek.

Ami viszont nagyon felidegesített,hogy kocsival jár át,igaz nem nagy távolságra,kocsival kb. 5perces út. Mindig mondtam neki,hogy ha kocsival megy,ne igyon. Megígérte ! Múltkor kocsival ment és mikor másnap találkoztunk,azt mondta,hogy nem ivott alkoholt. Pár napja megint átment,mikor másnap ismét megkérdeztem, elmondta,hogy ivott alkoholt,de nem sokat. (Elmondása szerint egy sört és egy boroskólát) . Természetesen én ezért szóltam neki,és elmondtam,hogy mennyire felelőtlen. Mire azt mondta,hogy múltkor se lett belőle baj...így derült ki,hogy múltkor is ivott,nekem pedig hazudott. Szerinte ezzel semmi gond nincs, szerintem pedig más életét és a sajátját is kockáztatta.

Szerintetek én reagáltam túl és hagyjam a lebaszást? Mit kéne tennem? Nagyon zavar,hogy hazudott és csak véletlen lebukásból derült ki,hogy múltkor hazudott.

Barátom 24 éves,én 23.


2018. szept. 16. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy akik állandóan úgy vezetnek , hogy isznak azokat sosem büntetik meg , véletlenül sincs a közelbe sem rendőr és ellenőrzés.


De aki csak 1x mer inni azt persze tuti ellenőrzik és besz**opja.


De az ilyen kretének mindig megússzák.-

2018. szept. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem reagalod tul.
2018. szept. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem mindegy, hogy milyen egy sör után. Ha a szonda kimutatja, de más semmi, akkor nem vész, ha 5 percet vezet. Ha mocsár részeg tőle, akkor nyilván nem kéne.

Vezettem én is a városomban az étteremből hazáig, ahol a sört megittam a vacsorám mellé, de szerintem az veszélyesebb mutatvány volt, mikor el kellett mennem ügyeletre 39 fokos lázzal, mert kellett az igazolás. Mind a kettő 5 perc.

32/f

2018. szept. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem sem reagáló túl. Én is tuti kiakadnék, ha párom kólát öntenek a borba. Fujj.
2018. szept. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Te nem egyszer szóltál, hogy ebből baj lehet, de ha ilyen önfejű, akkor nem tudsz vele mit kezdeni. Okos ember a más kárán tanul, ő meg úgy látszik, nem túl okos.

Remélhetőleg nem csinál balesetet, csak a rendőrök találják meg. Akkor talán elmegy a kedve.

2018. szept. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!