Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Naponta többször kívánom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naponta többször kívánom a sexet, a feleségem meg nem, mit lehet tenni? . (többi lent)

Figyelt kérdés
Állandóan be vagyok indulva, naponta többször kívánom a sexet. A feleségem meg az utóbbi 1-2 évben mindig valami kifogást keres, hogy miért nem. Vagy rosszúl érzi magát, feje fáj, hasa fáj, megjött stb.... szeretnék valami sexuális játszadozást is, de ő ezt már csak hallás ból is elutasítja. Nagyon-nagyon szeretem őt, de hiányzik az igazán jó sex... Megcsalni eszembe sem jutott, mert ő sz életem párja. Önkielégítés az nem téma.Mit lehet tenni ilyenkor?

#szex #szerelem #gyengédséd
2018. okt. 9. 06:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Meg azt elfelejtettem, hogy valószínű nyilván neki a kevesebb is elég alapból, mint a napi szintű.
2018. okt. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg lehet a fogamzásgátló is a hibás. Viszont őszintèn szóval nekem a napi egy is túlzás. Mármint imádom a párom de a meló és egyéb dolgok mellett nem vágyom minden nap szexre. Mondjuk nálunk azért a heti kettő meg van. Persze valakinek lehet hogy ez is marha kevés.
2018. okt. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

“Önkielégítés az nem téma” - Miért nem?

Nálunk is előfordulnak időszakok, amikor egyikünk kevésbé kívánja a szexet. Ha én vagyok “kívánós”, nem erőszakolom rá magam a férjemre, de nem is “szenvedek” meg mártírkodok, simán csak megoldom magamnak. Nálad ez miért nem játszik?

2018. okt. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

1: Lehet, hogy valami probléma van a kapcsolatotokban, csak TE NEM VESZED ÉSZRE, és ez őt zavarja, ezért nincs kedve hozzá. ("érzelmi szinten a szerelem legmagasabb fokán vagyunk" - ezt ő is így gondolja, vagy csak te vagy ebben a hitben?)

2: Lehet, hogy neki alapvetően ennyi az igénye és kész. Azért felnőtt, házas férfiként tudnod kéne, hogy MINDEN kapcsolatban d*gnak mint a nyulak kis túlzással a párok az elején, amíg annyira lángol a szerelem és megvan a rózsaszín köd, stb. De ez idővel beáll egy adott mennyiségre, és jó esetben egy olyan mennyiségre, ami mindkét félnek megfelel.

3: Lehet, hogy azért nincs kedve már annyit szexelni veled, mert kényszernek éli meg. Engem is baromira zavarna, ha nem lenne SOHA olyan nap, amikor ne lehetne csak összebújva feküdni, sőt, többször is szexelni kellene. Mi az, hogy mindig kifogást keres? Az teljesen normális ok, hogy fáj a feje/hasa, megjött neki. Basszus ez ultragáz, hogy amikor szétrobban a fejem, a pasim akkor se tud hagyni pihenni, hanem kefélni akarna és csak kifogásnak találja hogy szétrobban a fejem. És oké, hogy a szex jó a fejfájásra, DE amikor majd szétrobban a feje az embernek, akkor általában nem tud olyan hangulatba kerülni, hogy szexeljen, nem tud ellazulni igazán, nem érzi jól magát, és ezért nem akar szexelni, nem azért mert kifogást keres...

4: Ha fogamzásgátlót kezdett szedni 1-2 éve, az is okozhat ilyet.


El kellene gondolkodnod magadon, hogy NEM CSAK TE vagy ebben a kapcsolatban, nem csak a te igényeid számítanak, nem csak a te állapotod számít, hanem a feleségedé is.

2018. okt. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Valami miatt nem jó neki. Ez lehet olyan ok, hogy valamit máshogy szeretne. De lehet belső lelki dolog is. Azon belül is egész különböző okok onnantól kezdve, hogy stresszes a munkája. Vagy a saját testével elégedetlen. Vagy pont te sugárzol valamit felé (akár akaratlanul is!), ami számára vágy lohasztó. Mindenképp azt gondolom, hogy ennek az eltávolodásnak van oka és neki sem jó így. De lehet, hogy nem is tudja akár megfogalmazni sem hirtelen. Mert mondjuk beleszokott ebbe az állapotba és már-már normálisnak érzi. Mindenképp beszélj vele.
2018. okt. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
32%

Szimplán csak nem tudja magát igazi nőnek érezni. Férfi és nő lelkivilága ég és föld, kérdező. Te úgy érzed, minden rendben, dúl a szerelem, miközben ő gyötrődik. Maga sem tudja mi a baja, hiszen csak egy érzés hiányzik neki, aminek a létezéséről eddig nem is szerzett tudomást.

Javaslom, az "Egymásra hangolva" c könyvet.

2018. okt. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a hormonális fogamzásgátló is rontja a helyzetet, de valószínűleg más baj is van.

Talán úgy érzi a feleséged, azt várod tőle, hogy mindig rendelkezésedre álljon. Nem érdekel, ha fáradt, ha rossz kedvű, te "be vagy indulva", ő pedig lesz szíves közreműködni. Ez önmagában is megöli a libidót.

Ezen kívül hol van egy felnőttt embernek ideje napi több szeretkezésre? Esetleg egy-egy gyors menetre, de abban a nőnek nem sok öröme van. Naná, hogy már a közeledésed gondolatára is hányingere/fejfájása/akármije támad.

2018. okt. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!