Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minek féltékenykedik a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek féltékenykedik a barátnőm?

Figyelt kérdés
Van egy pár kolléganőm, akikkel nagyon jóban vagyok, az egyikkel edzeni is járok munka után heti 3x. Néha kacérkodunk egymással és ruhában néha megfogdosom a seggét, de más nincs köztünk. Na de barátnőm rájött ezekre, mert az egyik kolléga elmondta neki, hogy mi miket csinálunk bent. De nem értem minek fakadt ki, hiszen nem csaltam meg. Mondtam neki, hogy bízzon meg jobban bennem, mert ez akkor nem egészséges kapcsolat.
2018. okt. 9. 19:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Hű kicsikém, örülj hogy még veled van. Komolyan mondom. Nem érted minek fakadt ki. Figyelj. Hogyha a barátnőd már férfi dudorát fogdosná gatyón keresztül, az számodra rendben lenne? Mert ha igen, akkor szakíts vele, és keress olyat aki ezeket a dolgokat úgy gondolja mint te. Ha neked sem tetszene ez a kuksó tapi, akkor már látod mit érez a barátnőd a helyzetetekben. Ha szereted őt, fejezd be az ilyesfajta viselkedést és engeszteld ki. :)
2018. okt. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Bízzon meg jobban hisz te csak tapizol más nőket? És ha nem fogdoshatod más nők szexi seggét akkor ez nem egészséges kapcsolat?


Hát én megyek felkötöm magam ...ennyire idióta ember biztos, hogy nincs.

2018. okt. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Kamu kerdes

Hogy lehetne vki ennyire degenerált h mas nö fogdosasat termeszetesnek veszi??

De ha tenyleg igy vagy akkor megertel a pusztulasra😀

Fejben valami nem okes

2018. okt. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!