Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem rohadt nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem rohadt nagy bunkóság hogy emiatt kinevetett engem?

Figyelt kérdés
Barátomhoz kijöttem Angliába és nekem nyílván nem megy úgy a nyelv mint neki megy már, mekiben rendeltem és nem értett meg engen a pultos, nem jó a kiejtésem, erre barátom mellettem meg elkezd kiröhögni és tök megalázóan éltem meg ezt az egészet...De volt már hogy konkrétan azért röhögött ki mert a sure-t ö betüvel ejtettem ki nem ó-val.
2018. okt. 10. 18:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Igen, bunkóság. Na most mi lesz?
2018. okt. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
szakítani fogok.
2018. okt. 10. 18:33
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem semmi. Kövi kamukérdésedbe valami poént is rakjál.
2018. okt. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Igen, bunkóság emiatt kinevetni valakit.
2018. okt. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
A sure-t jol ejtetted, a pasid bunkó, dobd ki!
2018. okt. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Szakítóoknak mondjuk édeskevés, főleg, ha ez volt az első eset és egyébként nem rendszeres.
2018. okt. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Figyelj, tojd le. Mellesleg ahány ember, ahány kultúra, annyi akcentus, sőt országon belül különbözőek a dialektusok. Én is ö-vel mondom a sure-t, felsőfokú angol nyelvvizsgával. Nekem így áll a számra, ezt szoktam, ha o-val mondják engem az zavar. S eddig soha senki nem szolt meg, mert másként ejtettem valamit.


Szóval a barátod bunkó volt, elmondhatta volna négyszemközt is, hogy szerinte bénán mondtad, s akkor esetleg segíthetett volna neked.

2018. okt. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ezért szakítani,mondjuk az ilyen fosok nálam nem kapcsolatok,max végtermékek,de vmi ürügy kell mert jön a következő jobb jelölt..
2018. okt. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

én is “ö” vel mondom (ö és u közti ö) az “o”s verziót a magyar anyanyelvűek hajlamosak úgy ejteni, mint a shore-t, ami engem pl nagyon bosszant, mert elvileg nagyon nem szabadna hasonlítaniuk sem.


és igen, bunkò a pasid

2018. okt. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán csak viccesnek találta a helyzetet. Nem kell minden hülyeségen megsértődni.
2018. okt. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!