Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom kinevetett mert felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom kinevetett mert felnőtt színezőt vettem magamnak, jogos, hogy megharagudtam?

Figyelt kérdés

FELNŐTT színező, jó stresszoldó, már régóta akartam egy ilyet. De ez a hülye nem érti, hogy ez felnőtteknek van, és gúnyolódott és kinevetett, hogy színezőt vettem, milyen dedós már. Nagyon rosszul esett és mérges is lettem, azóta hozzá se szóltam. Pedig már bocsánatot kért, és ki is próbálta, de nekem akkor is rosszul esett. Szerintetek igazam van? Azért ez elég bunkó volt tőle, nem?

L/22


2018. szept. 4. 20:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Az volt, de te meg túlreagáltad, egy kis heccelésre nem kell előadni a hattyú halálát. Ráadásul már bocsánatot kért, meddig akarsz még durcizni? :D 26/N
2018. szept. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem is elég gáz( bunkóság )ilyen semmiség miatt gúnyolódni

Minek egy ilyen hülyeség miatt veszekedést indítani...

De ha valóban látod rajta hogy TÉNYLEG sajnálja, akkor próbáld magad túltenni ezen

2018. szept. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%

Valószínűleg ő is rosszul érzi magát miatta, szóval sokáig nem érdemes haragudni rá

Csak lehetett volna ő is okosabb kicsit

2018. szept. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%

Jogos, hogy rosszul esett és kigúnyolt de, bocsánatot kért tőled és kár tovább ezen rugózni.


Nem kell kihangsúlyozni a FELNŐTT szót az se lenne igazából nagy gond, ha micimackós színezőt szerettél volna magadnak.


Én például legózni szeretnék.

2018. szept. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
22%
Te dobtad bele a fazékba a csávót, edd meg, amit főztél. 😊
2018. szept. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
23%
Hjaj... Nem lehettek egy szinten...
2018. szept. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
39%
Ne vedd magadra,én rajzfilmeket szoktam nézni.
2018. szept. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
23%
Viccelődöt csak , nyilván megértette .
2018. szept. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%
Bunkó dolog volt, igen, de most már engedd el ezt. Én múltkor hercegnős színezőt vettem magamnak, amikor a fiamnak Spongyabobosat. Együtt színezzük majd, ki ki a sajátját. Jó buli lesz :)
2018. szept. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%
Bunkó volt tőle, nekem sem esne jól, de ha bocsánatot kért, engedd el és lépj túl ezen. Nagyobb problémátok ne legyen ennél. :)
2018. szept. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!