Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akart velem találkozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akart velem találkozni?

Figyelt kérdés
Férjemmel elhidegültünk, nem törődött ugy velem, mint régen, nem bírtam tovább és elfogadtam az egyik férfi közeledését. Egyszer találkoztunk, utána irogatni kezdtünk egymással, szinte csak a szex körül forgot minden az üzenetekben, úgy tűnt, hogy nem bír magával, annyira kíván, de a megbeszélt randevúkat, ilyen, olyan okokkal mindig lemondta, három hónap után pedig, közölte, hogy megpróbálják újra a régi barátnőjével, de én sokat jelentek számára, maradjunk még kapcsolatban és találkozhatnánk is. Létezik ilyen férfi, aki látszólag őrülten kíván, de mégsem akar találkozni?
2018. okt. 11. 04:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Felnőttek vagytok. Hogy kívánna valakit, akit sose látott? Ez az írogatás belevitte azt a kis színt és izgalmat a kapcsolatába, amire szüksége volt. Te felizgatod, ő pedig megdugja a nőjét.
2018. okt. 11. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyilván csak hülyített...de inkább a házasságoddal kéne foglalkoznod szerintem.
2018. okt. 11. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A férjem rájött, és ő szeretné újra kezdeni velem, megpróbál foglalkozni velem, mint régen.
2018. okt. 11. 05:41
 4/6 A kérdező kommentje:
Most viaskodom magammal, mert úgy éreztem, hogy van valami köztünk, a rengeteg irogatás közben boldog voltam, nem értettem, hogy miért nem találkozunk, de valamit elkezdtem érezni iránta, nagyon nehéz.
2018. okt. 11. 06:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze, elkezdtél érezni iránta valamit, de mivel jóformán nem is ismered, így ez nem komoly. Szí t vitt az életedbe, felforgatta a benned lévő állóvizet.

De inkább foglalkozz a házasságoddal. Sosem az a megoldás, hogy félreqrunk. Nem is értem ezt hogy gondoltad.

2018. okt. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Válj el és kezdj el ismerkedni! Vagy boldog leszel, vagy megtanulod megbecsülni, amid volt...
2018. okt. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!