Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok ha ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ha ilyen felmerülne vagy ezt vennétek észre?

Figyelt kérdés
Párommal amikor szóba jött a gyerek téma, elakartam vinni nőgyógyászhoz kivizsgálásra hogy minden rendben van-e, elkezdhetünk e próbálkozni. Majd előtte egy nappal kiverte a balhét amikor viccesen mondtam neki hogy ez olyan jó nőgyógyász hogy még azt is megmondja ha volt abortuszod. Nem akart eljönni, szinte elakart hagyni, és láttam a keresési előzményeiben hogy vagy 10 féle oldalt végig nézett hogy abortusz nyomai, stb. De ő állítja hogy neki nem volt. Ti ilyen helyzetre mit szólnátok? Nem zavarna titeket? 26/F
2018. okt. 11. 11:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Elég valószínű, hogy hazudik ami elég nagy baj. Bár az is, hogy te ilyenekkel viccelődsz és kutatsz utána..
2018. okt. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű, hogy mi a szitu.

Kérdés, hogy te jobban örülnél, ha nem abortusza lett volna, hanem most lenne mástól egy gyereke? Gondolom, szóba se állsz vele. Úgyhogy most nyugodtan húzz bőrt a fogadra.

Egyébként a kiskönyvbe is beírják. Nem igazán lehet eltitkolni.


A legjobb az lenne, ha megnyugtatnád, hogy téged ez nem érdekel, csak tudni akarod, hogy minden rendben van vele.


Egyébként sperma vizsgàlaton mit mondtak? Nàlad minden rendben?

2018. okt. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Mármint milyen kis könyvbe írják bele? És azt nem is lehet kikerülni?
2018. okt. 11. 11:12
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Terhesgondozási kiskönyv. A nőgyógyász(ok) és a védőnő töltögeti.

De nem biztos, hogy beírják.

2018. okt. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj beírniuk, hisz minden beavatkozásnak lehet következménye, szövődménye. Mint, ahogy beírják, h milyen betegségeid voltak, mire vagy allergiás, stb.
2018. okt. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ilyet kétlem hogy találnék nála mert az összes nőgyógyászos papírját kitörölte,kidobta stb, szóval nem tudom mire gondoljak
2018. okt. 11. 11:28
 7/20 anonim ***** válasza:
68%
Hát nekem sehol nem szerepel,úgyhogy konkrétan le is tagadhatom.
2018. okt. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkettőtöket megértem. Jogos, hogy Neked rosszul esik, hogy nem mondta el VISZONT Őt is megértem, lehet mély nyom ez a múltjából amiről nem szeret csak úgy trécselni az ember.
2018. okt. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Lapát
2018. okt. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs sehol nyoma, de en elmondtam a paromnak nem okozott gondot.
2018. okt. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!