Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
van egy barátom aki nagyon szeret,és én is őt,azzal van a probléma hogy én család nélkül nőttem fel és nagyon ragaszkodom hozzá,de ő meg sajnos nagyon csúnyán beszél és egyáltalán nem foglalkozik velem.Milliószor szakítottam vele de sajnos mindig a nyugtatokhoz kellett nyúljak, mert nem bírtam.Aki hasonló helyzetben volt/van csak azok érthetik ezt,úgyhogy tőlük kérek segìtséget hogy ti hogy neveltétek be őket vagy van erre esély egyáltalán....
2018. júl. 23. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélj érthetően, max akkor lehet erre normális választ adni, mert fogalmam sincs, h mi a problémád.
2018. júl. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha csúnyán beszél és nem foglalkozik veled, akkor a helyedben én nem a nyugtatókhoz nyúlnék, hanem lelépnék. Ennél még az egyedüllét is jobb. Nem fog változni.
2018. júl. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csúnyán beszél és nem foglalkozik veled = nem szeret.


Ha nagyon szeret, az egyáltalán nem ilyen.


Én családdal nőttem fel, szóval hihetsz nekem. Persze nem fogsz, mert már gyógyszer függő vagy, mert valószínűleg képtelen vagy feldolgozni a valóságot, emiatt még évekig rostokolsz ebben a pöcegödörben, aztán majd ha már szültél két gyereket egy bántalmazó kapcsolatba, lehet inkább alkesz leszel vagy öngyilkos. Ez az átlag.


Szerintem egyszerűbb lenne szakítani és segítő jellegű pszichológiai könyveket olvasni önmagad érdekében. De ahogy gondolod, nekem senkim vagy, szóval nekem tök mindegy mit csinálsz.

2018. júl. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!