Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még értelme így folytatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még értelme így folytatni?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk egyutt a párommal . Tervezetten szeretett volna babát(igen ő) . Amikor teherbe estem viszont kihatralt ,magamra hagyott . Vegul belementem az abortuszba . ( ne kovezzetek legyszi , orok eletemre banni fogom ,nincs nap hogy ne gondolnek ra mekkora hulyeseget csinaltam .)

Egyutt maradtunk, ennek ellenere, en mindennap sirok szinte titokban. Mar probaltam vele ezt megbeszelni de mint aki meg sem hallja.elzarkozik a tema elol.

Azt erzem nincs jovoje igy a kapcsolatunknak. Szeret9em nagyon , vele terveztem az eletem de cserben hagyott. Mas esetleg volt ilyen helyzetben ? Sikerult ezen tul lepniuk ? Megjavitani a kapcsolatot ? Vagy nincs is ertelme ?



2018. okt. 13. 08:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanez volt végül abortusz a pasi kukába ment! Ezek után hogy lehetnél vele? Azóta megtaláltam azt az embert aki mindent elfeledtetett velem és a második gyermekét hozom világra! Nem bántam meg hogy így döntöttem mert most életem legszebb időszakát élem egy családszerető férfivel! Dobd ki nem érdemel meg téged!
2018. okt. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mar megbocsass, de en inkabb ot rugram volna ki paros labbal, mintsem megoljem a sajat gyerekemet!!!

Kiver a viz, amikor ilyet hallok. Nekem el kellett vetetnem a babankat, mert megallt a fejlodesben, mindent megadtam volna, hogy minden rendben legyen es normalisan fejlodjon, mas meg eldobja az egeszseges gyereke egy faszi miatt. Hol az igazsag??,? :(((

2018. okt. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Elnezest kerek a kitoresemert, negy napja volt a missed ab mutetem, meg nem dolgoztam fel, ezert erintett erzekenyen a tema. Sajnalom.
2018. okt. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom ! de igen ...teljes mértékben igazat adok neked :(
2018. okt. 26. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!