Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom mindenkit felköszöntöt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mindenkit felköszöntött ma és ez zavar, szerintetek?

Figyelt kérdés

Ugye nőnap van, a reggel mentünk vásárolni és egy csomó virág kiárusításhoz értünk, akkor esett le neki, hogy nőnap van.

Vettünk a női rokonoknak virágot, akinek szokott ő adni.

Én is kaptam utána egy rózsát.

Aztán elment dolgozni, az imént jött haza, leül mellém és elkezdi kiposztolni, hogy minden női ismerősének boldog nőnapot kíván.

Az még oké, hogy engem szinte elfelejtett, de akivel olyan viszonyban van, felköszöntötte már virággal, akkor miért 'nyal' itt Facebookon is be mindenkinek?

Nagyon zavar, hisz gondoltam ma(most este) legalább velem fog foglalkozni, de inkább az volt az első.

Nem hisztiztem neki, csupán belül nyomaszt ez. A barátnőim párjai nem foglalkoznak ilyesmivel, de ő mintha nagyon adna az egész közösségi hálóra. 22n


2018. márc. 8. 19:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Ha nincs gond, csináljunk. Unalmas a csend, ugye? N33
2018. márc. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%

Hisztis éretlen kislány vagy.


"Én is kaptam utána egy rózsát."


Akkor meg, mi a problémád? Az, hogy másokat is felköszönt? Ez a bajod?

Azért, mert a barátnőid pasijai tapló pa..rsztok, ezért azt szeretnéd, ha a tiéd is az lenne?

2018. márc. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%

Nekem is sok ismerősöm tett ki ilyen posztot ma. Igaz a párom nem mert 12 órában dolgozott szóval nem nagyon van ideje netezgetni, de ha kiírt volna egy ilyet akkor mi van? Semmi...Téged is köszöntött, nem felejtkezett el rólad. Veled lesz este. Akkor mi a gond?

23N

2018. márc. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%
Nőként mondom, hisztis vagy.
2018. márc. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Az, hogy minek nyalizik ott be mindenkinek. Munkatársak, barátokat persze, illik, de egy csomó alig ismert lány van az ismerősei közt,hazajön és akkor azzal foglalkozik.

Utána még fél órát csak görgette a Fb-t...

2018. márc. 8. 19:38
 6/16 anonim ***** válasza:
24%

Az ilyen embereket sose fogom megérteni...nemhogy a saját üzenőfalára kiírja, de csoportokban vad idegeneknek kíván boldog nőnapot. Ettől azt hiszi, hogy majd milyen jófejnek fogjuk tartani? (a másik ilyen amikor névnap van, és beteggeli az összes olyan nevű ismerősét..:D )

De ez az én véleményem erről....

Én is csak onnan tudom, hogy ma van nőnap, mert már hetekkel ezelőtt voltak kint róla hirdetések. Nem igen tartom számon. Ajándékot se várok el a barátomtól. Sokan vannak így mint a barátod, hogy kiírogatják facebookra. Ne foglalkozz vele, ha ezen kívül minden rendben van. :)


22/L

2018. márc. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%

Figyelj. Nem egyenként írt rá egyikre se. Ez nem egy Valentin nap ami csak rólad szól. Minden nőről. Nekem is több ismerősöm kiírt ilyet és nem gondoltam,hogy na ez csajozni akar...

Ha Anyák napján kiírja,higy Isten éltesse az Édesanyákat akkor az is zavart volna? Vagy ha másnak Boldog Karácsonyt kíván az zavar?

2018. márc. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#6 épp ezt nem értem én sem. Más esetekben is észrevettem, hogy nagyon érdekli az oldal, most is beakar vágódni mindenkinél, hogy ő számukra külön bejegyzést ir? Akik igazán fontosak, megvolt élőben vagy telefonon, nem értem hogy a többire miért szán figyelmet? Főleg, hogy jön hozzám és az az első, előveszi, ír, perceken át olvassa a hírfolyamot én meg csak itt ülök. Legalább ma figyelne csak rám...
2018. márc. 8. 19:45
 9/16 anonim ***** válasza:
18%

#6 vagyok.

Nem csak ma kellene rád figyelnie...az már rég rossz, hogyha "ünnep napokon" várható el tőle. Nem tudom milyen gyarkan találkoztok. Ha esetleg sűrűn, heti több napokat is együtt vagytok akkor neki is jár kikapcsolódás, had nézegesse a telefonját. Viszont ha zavar téged, akkor ne csak ülj ott, hanem mássz rá...vesd be női tulajdonságaidat..meg lehet cukin is oldani, hog tegye le a telót. :D

2018. márc. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9%

Az egyiknek az a baj, ha nem köszöntik fel, a másiknak az, ha az illető másokat is felköszönt.

Inkább mondjátok azt, hogy még egy szülinapot akartok, vazze (persze a dupla öregedés nélkül).

2018. márc. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!