Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom azt mondta én mindenen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom azt mondta én mindenen felhúzom magam. Ebben az esetben azt hiszem jogos volt, nem?

Figyelt kérdés

Igen, éppen leszidtam ekkor amikor ezt mondta, de nem olyanért hogy ne lett volna közöm hozzá,mert éppen indultunk valamerre, én késtem a megbeszélt időpontról kb. 2 percet majd igyekeztem sietni hogy odaérjünk időben. Ezután ő bement még egy boltba, amikor 10 perccel azelőtt még sürgetett az indulással. Ezen borultam ki igazán. Szerintetek nem volt jogos?

Máskor egyébként nem szoktam rosszul szólni, ezért sem értem a problémáját.



2018. okt. 14. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Ha "mindenen felhúzod magad", akkor lehet, hogy nem teljesen alaptalan a vád. Nem azt mondta, hogy mindig veszekszel vele, csak azt, hogy mindenen felhúzod magad. Most is felhúztad magad szaros 2 percen, emiatt lett ő most lecseszve. A mindenen felhúzod magad a probléma gyökere, nem az, hogy lecseszted, mivel lecseszheted teljesen joggal, mikor annak helye van. Eleve te késtél annak ellenére, hogy szólt, hogy idő van, szóval inkább nyugodj meg és ne idegeskedj ennyit.

32/f

2018. okt. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
44%

ha valóban a legapróbb problémából is nagyon problémát csinálsz akkor megértem, hogy még azon is kiakad amikor jogosan kéred számon


(ez esetben egyébként neked adok igazat)

2018. okt. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!