Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy a férjem, kevesebb, mint egy év házasság után, nem akar csak kb havonta szexelni? (megcsalásra nincs ideje)

Figyelt kérdés
Már sajnos a beszélgetésen (de nem jutottunk semmire) túlvagyunk. Még csak 25 éves vagyok.. és nem akarom így leélni az életem.. Mit tehetnék?
2009. júl. 15. 08:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Én ugyanebben a helyzetben vagyok. Nálunk sem volt erre semmi ok. Mi sem jutottunk beszélgetés által semmire, csak megsértődött a férjem, hogy én miért gondolom, hogy ez nem normális. Sajnos nem találtam megoldást én sem. Van, akinek ennyi az igénye és ha nagyon eltérőek az igények, akkor nem lehet kezelni. Ha úgy érzed, hogy nem bírod, időben válj el, amíg nincs gyerek. Ha viszont úgy érzed, hogy ez a te igényedhez közel áll és képes vagy kompromisszumot kötni egy egyébként jól működő házasságban, akkor ne lépj ki belőle. Szóval az a fő kérdés, hogy tudsz-e így élni vagy sem. Ha nem és már hagytál elég időt neki, megpróbáltatok mindent, nem érdemes húzni a dolgot.
2009. júl. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Szeretem a férjem, de sajos nem tudok így élni. Házasságkötésünk előtt volt, hogy napi kétszer is együtt voltunk.. De mintha elvágták volna.. És nagyon hiányzik.. És rettegek attól, hogy megcsalom..
2009. júl. 15. 09:03
 3/28 anonim ***** válasza:
92%
Ha így érzel, szerintem tudod, hogy mit kell tenned...meg tudlak érteni, hisz hasonló helyzetben vagyok annyi különbséggel, hogy én megtanultam ezzel együtt élni és tudom, hogy nem csalnám meg emiatt. Senki sem tökéletes.
2009. júl. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Hogy sikerült ezt elfogadnod?
2009. júl. 15. 09:16
 5/28 anonim ***** válasza:
11%
Az egér is megunja, hogy mindig ugyan abba a lukba szaladgál. 19F
2009. júl. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
92%

"megcsalásra nincs ideje"


fáradt. ennyi.

egy pasinak nem pihentető a szex. nem úgy működik, mint nálatok nőknél. egy pasi kifárad a szextől, ezért is szoktak elaludni utána és nem azért mert nem szeretik a nőt.

egy pasinak, ha nincs kipihenve jellemzően nincs kedve a szexhez.


próbáld meg úgy rávenni, hogy neki nem kell semmit csinálnia (pl. megigéred, hogy lovagolni fogsz és neki csak feküdnie kell), mert evés közben azért meg tud jönni az étvágy.

vagy ez, vagy ugrott a házasságod, döntsd el.

2009. júl. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
88%
Első, második válaszoló vagyok: hát egyszerűen elfogadtam. Most már 3 éve vagyunk házasok és semmi gondunk ezen kívül és van egy babánk is. Talán az adta meg a változást, hogy már nem problémaként gondolok erre, hanem azt mondom, neki ennyi kell és kész. Válás sosem merült fel bennem, megcsalás sem, de nagyon bántott a dolog az első évben. És nagyon igaza van a negyedik válaszolónak is. A férjem is gyakran hivatkozik fáradtságra és biztos te is érzed kérdező, hogy a férjed nem azért nem akarja, mert nem szeret. Ahogy mondtam, mindenki más és mindenkiben van hiba, a másik fél meg mást tolerál. Két opció van, mint írtam. Ez megszoksz vagy megszöksz. Más nincs. Próbálj másként gondolni erre, a szexet hátrébb helyezni a fontossági sorrendben.
2009. júl. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokszor felteszik ezt a kérdést.És meglepő,hogy milyen sokan vannak akik ugyan ebben a szituban vannak.(köztük én is!:P)Mindig azt írják a pasikról,hogy szex mániások meg nem tudnak meglenni nélküle.De akinek ott van mellette csak ki kéne nyújtania a kezét érte az nem tesz semmit!És még ránk nőkre mondják,hogy nehéz minket kiismerni.


Kedves kérdező.Én már "hozzászoktam" elfogadtam ilyennek a párom.Elég nehéz volt és sokat veszekedtünk miatta.Mondjuk nálunk van egy gyerkőc is és ez sokat nyomott a latban,hogy vele maradjak.Amúgy meg jó a kapcsolatunk csak az a fránya szex...Havonta 5-6 alkalommal vagyunk együtt és ebből ő csak egyszer kezdeményez.

Ha még nincs gyerkőc akkor azt tudom tanácsolni,hogy egy időre költözz vissza anyudékhoz vagy ahova tudsz és ez idő alatt gondoljátok végig,hogy mi legyen tovább.Sok kapcsolatnak használt már a külön élés persze max 1 hónapra értettem.Sok sikert!

2009. júl. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Havi 5-6 szex? Szerintem az nem olyan kevés. Nálunk havonta max. 2-3 van és csak azért kezdeményez szökőévben egyszer a férjem, mert szóvá tettem neki, hogy várnám, hogy kezdeményezzen. De el lehet fogadni és a férjet is lehet úgymond fejleszteni. Tehát ha ő belemegy, vele is lehet kompromisszumot kötni. Te elfogadod, hogy kevesebb a szex, de azért legyen x alkalom.
2009. júl. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom sokat dolgozik és fáradt. Ha esetleg hétvégén otthon vagytok mindketten, akkor alakítsd úgy, hogy csak kettőtökről szóljon, kellemes együttfürdés, finom vacsora, esetleg új szexi fehérnemű. Ha dolgozik hétvégén is, akkor megoldást keressetek, hogy ez változzon. Rettegsz attól hogy megcsalod..... szerintem ha szereted, akkor eszedbe sem jut ilyesmi. Fontos a harmónikus kapcsolat, de ha szexen áll vagy bukik, akkor az nem jó eleve. Ha tudtok akkor menjetek el pár napra pihenni ahol bensőséges beszélgetésekre is sor kerülhet. Megoldást kell keresni és kérdezd meg Őt is, hogy mi az amitől változna a jelenlegi helyzet. Mindennek oka van és az okokat kell megszüntetni.
2009. júl. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!