Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ilyen kapcsolatnak van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen kapcsolatnak van értelme?

Figyelt kérdés

Párommal 6 éve vagyunk együtt. Én nagyon szeretem őt, és alapjában véve úgy el is vagyunk. Na igen, "elvagyunk". Mindketten 35+ korúak vagyunk, tehát már nem olyan fiatalok. Azt vettem észre, hogy mostanában semmit nem akar ami közös dolog. Hiába mondom neki, hogy menjünk egy hétvégére picit kettesben valahova, nem akar. Hiába mondom, hogy menjünk el vacsorázni hát azért sem lelkesedik. A családomhoz se jön velem soha, mindig egyedül megyek oda is. Nem hiszem, hogy sokat kérek, mert ezek nem olyan nagy dolgok. De ő azt mondja, hogy a kis dolgok is nagy dolgok. Es ezeket nem ugy kérem, hogy en nem fizetnék bele egy fillert sem. Szóba hoztam neki a hazassagot, de ő hallani sem akar róla. Es arról sem, hogy vegyünk egy közös lakast kettőnknek. Szóval kezdek kétségbe esni, hogy valójában ő most mit akar? Azt mondja negyon szeret -mondani könnyű persze. Én alapjában véve türelmes vagyok, de valahogy most már a türelmemet is elveszítettem, mert folyton falakba ütközöm. Mondtam neki, hogy én feladom, nem tudok vele mit kezdeni.


Ti mit tennének?


2018. okt. 15. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak elvan melletted ebben a langyos vízben. Van fix partner a szexhez, meg akivel lehet beszélgetni, de ő ennél többet szerintem nem is szándékozik belerakni. Szakítani nyilván nem fog - neki ez így jó-, szóval neked kell lépned vagy bent maradni a kapcsolatban.
2018. okt. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
A megszokás csapdájába esett. Ha házasságról nem akar hallani azt még valahol megérti az ember, de hogy semmi közös cél nincs (és hajlandóság sem mutatkozik) az már gáz. Ő hogy látja magatokat 5,6 vagy 10év múlva? Mert nekünk vannak idei, 2,3éves és távlatibb KÖZÖS céljaink.
2018. okt. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha neked házasság, közös otthon és család a vágyad( ami teljesen rendjén van), akkor ideje mérlegelni hogy ő-e a megfelelő partner számodra.

A leírtak alapján nem. Még tennék egy próbát a helyedben, és a lehető legnyugodtabban, békésen, de két lábbal a földön, pánik és kétségbeesés nélkül elmondanám neki a következőket: “nézd, kedves. Nagyon szeretlek téged, szerettelek az elmúlt 6 évben teljes szívemből, most viszont úgy érzem ideje magamat is szeretnem. Tudod, hogy mire vágyom, ha úgy érzed hogy nem tudsz partner lenni ebben, akkor nekünk most elválnak útjaink. Nehéz a szívem amiért folyamatosan akadályokba ütközöm, vissza kell fognom magam, és félek így a jövőtől.. így hát isten veled, kedves.” Fontos, hogy ne ess kétségbe hogy mi lesz veled nélküle, mert akkor azt csinál veled amit akar és hülyít még egy darabig. Ha fontos vagy neki és tényleg szeret, akkor nem fogja hagyni hogy elmenj és otthagyd, ha viszont csak hasznos vagy, nem értékes, akkor hát.. akkor találj olyat, aki úgy szeret, ahogy megérdemled :-)

Tudom hogy nehéz, nagyon nehéz újrakezdeni, elengedni, kimondani dolgokat, de ne vesztesd az időt, mert nem tudjuk kinek mennyi van még belőle.

Szorítok!

2018. okt. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nincs
2018. okt. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nekem is az jut eszembe mindig, hogy én egy nagyon alkalmazkodó nő vagyok (ezt mondja is) és kihasználja ezt. Szóval velem el lehet lenni. Van szex, meleg étel, szeretet, törődés, így igazából miért teperjen, ha mindent megkap "ingyen".

Mindenképp szeretnék vele még beszélni és ha nem hajlandó változni, akkor sajnos vége lesz ennek a kapcsolatnak. Azt gondolom jobbat érdemlek.

2018. okt. 15. 13:30
 6/6 anonim ***** válasza:
57%

Tényleg semmit sem akar veled csinálni ez teljesen lehangolo. Azt mondanám neki, akkor szexelj ezentúl magadban, ha te amúgy se csinálsz velem semmit. . Na jolvan ettől még nem javulna semmi, de teljesen belekényelmesedett az életében.

Tapasztalatbol mondom, hogy a férfiaknak nem esik le idejében, hogyha valaki kezd elhidegülni és az utolsó pillanatban látják csak meg, ha a nőt kezdi elveszíteni. Akkora már persze minden erejükkel azon vannak, hogy visszakapják a nőt, de sokszor ilyenkor már késő.

Úgyhogy ha menteni akarod a dolgokat vele, üljetek le és mond neki, hogy jó úton halad afelé, hogy kilépj a kapcsolatból.

Én megkockáztatom, el is költöznék, mert valószínűleg abból értené csak meg, hogy komoly aggályaid vannak.

2018. okt. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!