Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 8 év járás után tudnánk csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 év járás után tudnánk csak összeköltözni. Érdemes ebben a kapcsolatban maradni?

Figyelt kérdés

Okai között van a fősuli, pénz illet egyikünkhöz sem tud költözni a másik. Három éve együtt,még öt évet kellene úgy várni, hogy semmi nem történik csak összefutunk heti kétszer. Van ennek így érteleme?

Fejemhez vágta,hogy nem fog eltartani,de hisz nem is kell van pénzem + most 1 évet még dolgozok is, szeptembertől leszek majd fősulis. Én várok rá, de mi van ha öt év múlva szembesülök vele, hogy nem működik az együttélés. Szavaiból kivéve ő maradna az albérletben ha nekem nem tetszik én meg mehetek majd ahova akarok. Tele vagyok kételyekkel. Közben a guta megüt mások miatt ahol összejön a baba, közös lakás, eljegyzés.


2018. okt. 15. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a várakozással van a baj, hanem azzal, hogy a pasid szerint "mindegy". Vagyis ez jön le abból, amit írsz. Valakinek pedig áldoznia kell valamit, hogy együtt maradjatok. 3 év után reális lenne az együttélés.
2018. okt. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Állandóan a pénz. De nem hiszem el. Ha most elkezdenénk spórolni egy olcsóbbra biztos előbb utóbb lenne pénzünk.
2018. okt. 15. 18:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Neked kell tudni, de az is lehet, hogy 8 év után összeköltöztök és kiderül, hogy nem passzoltok. Tehát, elpazaroltál sok évet a semmire. A másik, hogy akit szeretek, azért mindent megteszek nem úgy, mint a párod.
2018. okt. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az, hogy szeret biztos, és az is biztos,hogy utál otthon lenni. Még azt sem lehet mondani, hogy neki otthon kényelmes. Nem értem nagyon. Ez a bajom nekem is, hogy kivárom,de ha meg nem működik akkor meg a fiatalságom oda.
2018. okt. 15. 18:07
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem azzal van a gond hogy várnotok kellene (mi is négy éve vagyunk együtt, de még ugyanennyi kb, mire össze fogunk tudni költözni). Viszont ez a nem fog eltartani duma úgy, hogy te ezt nem is várod el, meg ez az felfogás nem azt sejteti, hogy egyútt is maradtok addig nagy boldogságban.
2018. okt. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%

"Tele vagyok kételyekkel. Közben a guta megüt mások miatt ahol összejön a baba, közös lakás, eljegyzés."


Castingolj másik hímet. Ha már a lepetézést tekinted karriernek.

2018. okt. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

5-ös

+

A kérdező valószínűleg csúnyán elhagyta magát, elkényelmesedett és igénytelen lett, ezért retteg az egyedülléttől.

2018. okt. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd mar el a sajat kerdesedet. Te ezzel a faszival komolyan össze akarsz koltozni valaha is? Nem ertem en itt ezt a sok onsorsrontast.
2018. okt. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki eleve azzal kezdi nem fog eltartani kár időt pazarolnod rá! Ilyet mondani elég durva szerintem!

Azért én régimódi vagyok és jó érzés ha egy férfi a tenyerén hordoz, ettől válik igazán férfivé a férfi a szememben. Aki maximálisan minden energiáját pénzét a családjának adja! Szintúgy persze a nő is!Kölcsönösnek kell lennie! Aki már így kezdi amit fent írtam nem szeret igazán és önző! Felejtsd el még 5 évet így várni időpazarlás! Ezalatt az idő alatt lehet tényleg megtalálod akit igazán neked szentelt az ég!

2018. okt. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!