Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti feladnátok az álmotok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti feladnátok az álmotok a családi házról a szerelem miatt?

Figyelt kérdés
32ffi/31nő. Ffi otthon lakik bizonyos okokból a szüleivel,van megtakarítása,amiből kertes házat szeretne agglomerációban. Nő elvált ,büszke rá hogy kivásárolta az exét a bérházi lakásból,munkája van benne,kialakított egy stílust a lakásnak. A stílus a pasinak tetszik,de nem tudna ott élni.Panelban bezárva érzi magát. Imádja a kertet,a kandallót a vidékiesebb életet. Ki mit tenne a ffi helyében? Logikus lenne,ha oda költözne a nőhöz. Vagy kiadnák a panelt.De ffi panelba nem akar, a nő nem akar eljönni.

2018. okt. 16. 21:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
44%
Mi is most nézünk házakat, imádom a várost, de alig varom, hogy legyen egy kis kertes házunk a közeli faluban. Be tudná rendezni azt a kertes házat is a nő, nem? Az is kihívás lenne, amire büszke lehetne utána.
2018. okt. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Először is el kellene tudnod dönteni, hogy rapid randizni akarsz ismeretlen nőkkel vagy komoly kapcsolatot a már meglévővel, és összeköltözni vele. Egy nap alatt sikerült két igen különböző helyzetről kiírnod kérdést.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Valamilyen kompromisszumra kellene, jussatok, ha fontos nektek ez a kapcsolat. Ha egyikőtök sem hajlandó engedni, akkor nem hinném, hogy működőképes lehet hosszabb távon az együttélésetek. Neked kell tudnod, hogy mennyire vagy hajlandó változtatni az eddigi terveiden. Az, hogy most esetleg odaköltöznél hozzá, nem jelenti, hogy a későbbiekben nem vehetnél kertes házat, vagy, hogy ő nem változtathatja meg erről a véleményét.

2018. okt. 17. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
58%
#12 1. Szám 3. Személyben beszél, simán szólhat egy ismerőséről.
2018. okt. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
62%

A férfi helyében megvenném a kertes házat. Ha hitelre venném, akkor kiadnám bérbe (1-2 év) amíg kiderül, hogy egyáltalán tudunk-e együtt élni.


Én világ életemben kertes házban laktam, a lakás gondolatától is kiráz a hideg. Nem tudnék ott élni, így ha a másik fél hajthatatlan lenne, akkor valószínűleg nem illenénk össze és elválnának útjaink.


De a lakást is ki lehet adni albérletbe, hogy kipróbálja tetszik-e neki a kertes ház.

2018. okt. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
64%
Én a nő helyében írom, hogy lezárnám a kapcsolatot. Nekem túl nagy kompromisszum lenne.
2018. okt. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
32%
#14 ha sosem éltél lakásban, honnan tudod hogy nem menne? :)
2018. okt. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Vagy, jól írta valaki az elején, úgynevezett látogató párkapcsolat is lehetne. (Magyarul összejárnak dugni és szabadidőt eltölteni).
2018. okt. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

16! Vannak ismerőseim és rokonaim, akik panelban laknak, voltam náluk párszor. :)


Nekem fontos, hogy munka után ki tudjak ülni a hintaágyba olvasni (nem, a park nem ugyanaz, örülök, hogy csend van körülöttem). Jó időben szeretem a teraszon meginni a kávém, szeretek kertészkedni, kertet építeni, játszani a kutyával, nyáron napozni, medencézni. Szeretem ha rakhatok a madáretetőbe kaját, szeretem hogy ki tudok este ülni és bámulni a csillagokat, grillezni stb. Kb 1000 érvet fel tudok sorolni amellett, hogy miért szeretem a kertes házat.


Nem szeretném viszont azt, hogy a felettem lakó fapapucsban sétálgasson, zörögjön a radiátoron, nem szeretem hogy ha szembejön valaki ha kilépek az ajtón (pláne reggel), nem szeretem a vékony falakat és azt hallgatni, hogy ki mikor mos, fúr, szexel, húzza le a wc-t. Nem szeretem a házirendet és azt, ha az alattam lakó láncdohányos és emiatt nem lehet nyitva egész nap az ablak. És ide is tudnék még kb 1000 más okot sorolni.


De nem vagyunk egyformák, ismerek olyat is, aki semmi pénzért nem költözne kertesbe.

14 voltam.

2018. okt. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

minek kell sietni az osszekoltozessel?

hova siettek? Meg azt se tudjatok mit akartok ha oszintek vagytok magatokhoz.

2018. nov. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
mi kell jobban ? az alom haz vagy az alom pasi. Ezt neked kell eldonteni
2018. nov. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!