Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl sokat fingik a barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat fingik a barátom. Lehet ellene telleni?

Figyelt kérdés

Amikor elkezdtünk randizni, nem csinált ilyet. Mióta velem lakik, azóta szinte folyamatosan, mindig hangosan..

A házban nem csinálja, tudja, hogy azzal nagyon felidegesítene..

de ha kimegyünk az udvarra, egyből jön belőle. Ha megyünk valahova, séta közben, a boltban, vagy akár fürdőben is a vízben nyomatja...És csak nevet/mosolyog rajta.

Anyám előtt is csinálja. Tiszta égés, már mondtam neki, de nem vette komolyan.

Valamelyik nap csak rácsaptam a seggére, még szerencsém, hogy elvettem hamar a kezem mert akkor is... elhánytam magam. Ő először csak nevetett, de mikor meglátta, hogy tényleg megyek hányni, észrevette magát. Elnézést kért, látszott rajta, hogy szégyelte.

Ma viszont az ágyamban is elhagyta magát. Én se szoktam a saját szobámban csinálni.

Jó, hogy nem fosik már a kezembe.


Ő falusi amúgy. Azt mondta nekem, hogy régebben mikor otthon lakott, az anyjáék előtt is csinálta, de csak annyit reagáltak rá, hogy "fúúú ezt nekünk tartogattad?" "Azta de sok jön belőled"

Semmi letolás, mintha teljesen normális lenne.


Lehet én vagyok a hülye, de nekem ez nincs megszokva. Se a tesóm, se apám nem fingott sose előttünk. Én is ha kell, kimegyek wc-re és ott csinálom.

Iskolában se tapasztaltam ilyet.

Dolgoztam már gyárban is, voltak már nagyon hülye munkatársaim is, 12 órában egyszer se fingottak előttem.


Lehet ez valami betegség? Valami allergia amitől több gázt termel vagy valami?

Ragasszam be a s3gglyukát?


Ettől eltekintve teljesen normális pasi lenne. Őszinte, kedves, nagyon szeret, nem iszik, nem cigizik, stb.

A gázosítástól eltekintve tökéletes.

Már 1 éve viselem ezt el, de egyre rosszabb.



2018. okt. 17. 21:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
39%
Oke, ha valaki beveszi ezt az ordas kamut...
2018. okt. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
87%
Fingom sincs, mit lehetne tenni.
2018. okt. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
emóció a védőital
2018. okt. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Hidd azt akkor hogy kamu, de sajnos nem az.

Arra gondoltam, lehet laktóz érzékeny. Az anyja is az.

Elég sok tejet iszik, viszont ha van olyan nap, hogy kihagyja, akkor kevésbé szokott gázos lenni

2018. okt. 17. 21:44
 5/20 anonim ***** válasza:
60%

Akkor ne igyon tejet, aztàn hàtha.

Nàlunk nem divat ez, de még a 9 éves gyerekemnek sem!

Tudja, hogy hol van a fürdőszoba :)

Beszéld meg vele, hogy ad egy, ez nem ildomos, ad kettő, téged zavar.

2018. okt. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha laktózérzékeny, akkor nincs is további kérdés, egyértelmű, hogy attól van.
2018. okt. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Gymnospermatophyta ***** válasza:
91%
Egyébként szerintem nem sokan mennek ki WC-re csak azért, hogy fingjanak. Ettől eltekintve valóban illetlenség az, amit a barátod csinál.
2018. okt. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
66%
Well, it's a funny "fing" :D
2018. okt. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem meg a fingas termeszetes dolog. Az nem termeszetes, ha valaki elvarja, hogy menjek ki a furdoszobaba.

Egyebkent meg nem hallottad a mondast, egy kapcsolat fokmeroje az egymas elotti fingas. Addig is ismerosok, de amikor elkezdenek egymas elott fingani, akkortol komoly a kapcsolat :)


Amugy az etrend miatt lehet. Gluten erzekenyseg is kivalthatja.

Nekem pl volt egy fajta kenyer, amit ha ettem, utana, mint a gepfegyver kb orakig ropogtattam.


27N

2018. okt. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
22%

Akkor sem ILLIK a màsik orra alà szellenteni, ha fokmérő, ha nem az egy kapcsolatban.

Büfögni sem fogok az asztalnàl, x éve is élünk együtt màr.

2018. okt. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!