Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl sokat fingik a barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat fingik a barátom. Lehet ellene telleni?

Figyelt kérdés

Amikor elkezdtünk randizni, nem csinált ilyet. Mióta velem lakik, azóta szinte folyamatosan, mindig hangosan..

A házban nem csinálja, tudja, hogy azzal nagyon felidegesítene..

de ha kimegyünk az udvarra, egyből jön belőle. Ha megyünk valahova, séta közben, a boltban, vagy akár fürdőben is a vízben nyomatja...És csak nevet/mosolyog rajta.

Anyám előtt is csinálja. Tiszta égés, már mondtam neki, de nem vette komolyan.

Valamelyik nap csak rácsaptam a seggére, még szerencsém, hogy elvettem hamar a kezem mert akkor is... elhánytam magam. Ő először csak nevetett, de mikor meglátta, hogy tényleg megyek hányni, észrevette magát. Elnézést kért, látszott rajta, hogy szégyelte.

Ma viszont az ágyamban is elhagyta magát. Én se szoktam a saját szobámban csinálni.

Jó, hogy nem fosik már a kezembe.


Ő falusi amúgy. Azt mondta nekem, hogy régebben mikor otthon lakott, az anyjáék előtt is csinálta, de csak annyit reagáltak rá, hogy "fúúú ezt nekünk tartogattad?" "Azta de sok jön belőled"

Semmi letolás, mintha teljesen normális lenne.


Lehet én vagyok a hülye, de nekem ez nincs megszokva. Se a tesóm, se apám nem fingott sose előttünk. Én is ha kell, kimegyek wc-re és ott csinálom.

Iskolában se tapasztaltam ilyet.

Dolgoztam már gyárban is, voltak már nagyon hülye munkatársaim is, 12 órában egyszer se fingottak előttem.


Lehet ez valami betegség? Valami allergia amitől több gázt termel vagy valami?

Ragasszam be a s3gglyukát?


Ettől eltekintve teljesen normális pasi lenne. Őszinte, kedves, nagyon szeret, nem iszik, nem cigizik, stb.

A gázosítástól eltekintve tökéletes.

Már 1 éve viselem ezt el, de egyre rosszabb.



2018. okt. 17. 21:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
51%

"A házban nem csinálja, tudja, hogy azzal nagyon felidegesítene.."


"Anyám előtt is csinálja. Tiszta égés, már mondtam neki, de nem vette komolyan."


"Ma viszont az ágyamban is elhagyta magát."


Ha legközelebb kamuzol, kerüld az ellentmondásokat, és akkor talán hihető is lesz.

2018. okt. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Laktózérzékenysége akkor van ha puffad és fáj a hasa illetve társul hozzá hasmenés is, amiatt mert pukizik szerintem nem laktózérzékeny egyszerűen ilyen az anyagcseréje vagy olyasmiket eszik ami által sok bélgáz termelődik. :)
2018. okt. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
39%
Esetleg akkor elhittem volna hogy nem kamu, ha az egészség vagy az étkezés kategóriába rakod, természetesen a hiszti nélkül, de így... Most komolyan, amellett hogy nem hihető, még csak nem is vicces.
2018. okt. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Próbáltam rövid lenni.

Ne haragúdj, hogy kihagytam a fontos dátumos részletezést.


Előttem való fingás: kb 3 hónap után költözött hozzám, akkor.

Anyám előtt: hozzám költözés után vagy 2 héttel, mikor több közös programunk volt

Segrre verés utáni esetnél 1 éve voltunk már együtt.

Az ágyba fingós a seggre verős után vagy 2 nappal történt. Ő az ágyban pihent, én gépeztem.


A többieknek köszönöm a válaszokat.

2018. okt. 17. 22:31
 15/20 anonim ***** válasza:
24%

Próbáltál rövid lenni? Na persze. Az így nézett volna ki.


A barátom nagyon sokat fingik. Milyen egészségügyi oka lehet? Nagyon sok tejet iszik. Lehet hogy laktózérzékeny?


Ehelyett rinya és rizsa ezerrel. Mindegy, jelentettem a kérdést.

2018. okt. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Szánalmas vagy :D
2018. okt. 17. 22:42
 17/20 anonim ***** válasza:
60%
Mi is fingunk a párommal egymás előtt, nem ez a gáz (haha), hanem az, hogy ezen jókat röhög. Ha meg téged zavar, akkor miért nem megy ki tényleg... Ha ez a páromnak probléma lenne, akkor ezt azért tiszteketben tartanám, nem olyan nagy kérés ez. Bár mi megszoktuk az ilyesmit az egészségügyben. Múltkor félálomban akkorát fingottam, hogy rendesen megijedtem. :D
2018. okt. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
77%

"Múltkor félálomban akkorát fingottam, hogy rendesen megijedtem. :D"

XDDDDD Köszi, akkorát nevettem, hogy majd befingtam. :D


Amúgy azért az sem egészséges, hogy kimész a WC-re pukizni. És ha beteg vagy, vagy épp már majdnem alszol, stb. Ne hülyíts már! Ha én mindig a WC-re szaladnék pukizni... huhh, már beteg lennék.

Ettől függetlenül a barátod gyerekes és bunkó. De neked is változnod kell, mert már az is beteges, amit te csinálsz.

2018. okt. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

én annyi tejet iszok, hogy egy pöppet öntök a kávéba, mégis olyanokat fingok, hogy az már elképesztő. Hosszú, hangos fingásokat elég gyakran.

Novemberben vérvételre fogok menni, hogy kiderüljön mi okozhatja ezt. Talán lisztérzékenység. A tejérzékenység hasmenéssel jár.

2018. okt. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha laktózérzékeny lenne a pasid, akkor bizony lefosta volna a kezedet. Én is az vagyok egyébként, az nem merül ki fingásban hidd el. Kemény gyomorgörcsökkel és hasmenéssel jár.

Egyébként meg nevetséges vagy és gyerekes. Wc-re menni ha finganod kell? És egész nap oda rohangálsz mint a mérgezett egér? Na ez az ami tényleg beteges és túlzás.

A bélgáz teljesen természetes folyamat, és nem egészséges állandóan visszatartani, gyomorgörcs, sőt, még bélcsavarodás is lehet a következménye. Sőt, még a böfögés is teljesen természetes.

Mi is simán fingunk egymás előtt a férjemmel, felnőtt, gondolkodni képes emberek vagyunk, tudjuk, hogy a testünk hogy működik, viszont kilóméter hiányunk nincs ezért szaladgálni. Mégis hol legyen az ember kényelmes, nyugodt, ha nem otthon a párjával? Van a világon légfrissítő (én pl itthon csinálom), és szoktunk szellőztetni is. Illetve azt is tudjuk mikor szabad és mikor nem.

Te is fingasz pl álmodban, hidd el, akkor nem fogsz hercegnősködni és a budira rohangálni. Majd ha felnőttél, akkor lenne érdemes párkapcsolatot kialakítani . Most még egy hisztis kislány vagy ennyi ésszel.


Annyit hozzátennék még, hogy nyilván a pasid stílusával is van gáz...azért az anyós előtt én se csinálom, és a párom se az én anyám előtt:) Ez már neveltetés kérdése. Nálunk az egész család fingott a másik előtt, sose volt ezzel probléma, de tudtuk, hogy társaságban (munkahelyen, iskolában, a másik családja előtt), nem illik, mert így neveltek minket. Ennyi.

Mindkettőtöknek változnia kellene. A pasid lehetne kevésbé közönséges, ha tényleg mindenki előtt bombáz.Te meg kihúzhatnád a karót a seggedből, és lazíthatnál kicsit, mert túlrinyálod a problémát, de nagyon.

2018. okt. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!