Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit reagálnál, ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnál, ha egy srác elmondaná nektek, hogy csak azért kezdeményezett ér randizott veled, mert fogadott a haverjával, hogy le tud-e fektetni?

Figyelt kérdés
Őszintén elmondaná. Másfél hónap alatt nem történt szex, de nem is erőltette. Elmondása szerint szerelmes lett és nem érti, hogy lehet ilyen rossz ember.
2018. okt. 18. 12:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Repulne.
2018. okt. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Megköszönném az őszinteségét, és közölném vele, hogy többet az életben nem akarom látni. Szerintem nagyon aljas dolog valakinek az érzéseivel játszadozni egy éretlen, hülye fogadás miatt. Nagyon taszító ember, aki ilyet művel.
2018. okt. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
53%

A lónak is 4 lába van, mégis megbotlik.


Biztosan nem lennék boldog, és nem dicsérném meg a srácot azért, amit csinált, de én mérlegre tenném a mostani kapcsolatunkat is, meg a megismerkedés óta eltelt időt. Értékelném az őszinteséget, meg azt is, hogy bár a lefektetés lett volna az eredeti cél, mégsem az lett a lényeg a végére.


Ha összeillünk, és szeretjük egymást, én túl tudnék lépni ezen.

2018. okt. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
50%

Időt kérnék tőle és átgondolnám a dolgainkat.

Mennyire szeretem?

Hogy bánt velem?

Meg tudnék-e bízni benne?

Mennyire csalódtam benne?


Aztán ha átrágtam magam a kérdéseken megbeszélném vele a dolgot. Nem zárnám ki, előröl kezdjük a dolgot új esélyt adva. De azt sem hogy itt lezárom.

A körülményektől függ. Mert végülis ha nagyon szeretjük egymást akkor a fogadásnak köszönhetjük, hogy kapcsolatba kerültünk. Nem szép dolog mások érzéseivel játszani... de amikor részéről is komoly lett a dolog, akkor inkább az őszinteséget választotta. És nekem ez azért sokat jelent.

2018. okt. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező te vagy a férfi igaz? Szégyelld el magad!
2018. okt. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
#7 Te ne menj bírónak, mert a rossz végéről ülöd meg a lovat :D
2018. okt. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2018. okt. 18. 14:42
 18/21 anonim ***** válasza:
Ki a srác, Freddie Prinze Junior? Kib.sznám a francba. Legyen szerelmes az anyjába. Aki ilyen kogadásba belemegy az egy gerinctelen senkiházi. Nem venné be a gyomrom. Nincs második esély.
2018. okt. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Túl sok filmet néz a srác...

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


...

2018. okt. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Feladnék egy hirdetést meleg társkeresőn a nevével meg a telefonszámával (képet azért ne tegyél ki róla )

A poénkodásból én sem szeretnék kimaradni :)

És természetesen elküldeném

2018. okt. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!