Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhidegülés megrekedés?

Figyelt kérdés

Régóta 10éve vagyunk parkapcsolatban 5 éve együtt élünk. 30éves felnőttek vagyunk. Nos a probléma az hogy szeretnék már férjhez menni ,családot alapítani, gyereket vállalni. És itt megrekedtünk. 1.5 éve huza vona van köztünk a párommal emiatt. Ő nem érzi ugy hogy kéne ez az egész neki. Elvan mint a befőtt minden jó neki igy stb..

Kértem szépen csúnyán mindenhogy hogy lépjünk előrébb az életünkben de egyszerűen valami gátolja.bem tudja megmondani mi miatt. Más kisbabákkal nagyon jól kijön ölelgeti jatszik velük de sajátra egyáltalán nem vágyik. Nem tudom mitévő legyek annyira rossz hogy nem akar semmit az életben. Nagyon szeretem elhagyni nem akarom viszont családot szeretnék. Meg tud változni az ilyen férfi?



2018. okt. 18. 16:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
20%

Ne haragudj, de ha sose amitott ezekkel, akk meg is erdemled.

10 eve magad alatt vagod a fat.

Mire masik pasinak kellenel, venlany lennel gyerekhez.

Elbaxtad, kb az egesz eleted. Kemeny...

2018. okt. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Nem.

Akkor se, ha becsúszik egy gyerek.

2018. okt. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%
"Nagyon szeretem elhagyni nem akarom viszont családot szeretnék." - pedig túl sok választásod nem lesz. Le kell ülni és higgadtan átbeszélni, hogy ki mit akar, majd eldönteni, hogy hogyan tovább. Ha nem akar gyereket, akkor vagy elfogadod vagy elhagyod és olyat keresel, aki szintén családot akar, mert 30 fölött egy ilyen kapcsolat kialakítása is időbe telik.
2018. okt. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
10 éve nem tudtok dűlőre jutni,ne haragudj faxa kapcsolat lehet ez..
2018. okt. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
De beszéltünk róla a 10 év alatt. Én ugy tudtam 2 gyereket akar. Most mikor odaértünk hogy na akkor mi legyen közli hogy nem tudja akar e egyáltalán. Ugyhogy nem magamat áltattam
2018. okt. 18. 17:18
 6/24 anonim ***** válasza:
78%

30 éves vagy. Családot akarsz, komoly elköteleződést. Ő pedig nem. Figyelj, nem leszel fiatalabb. Meddig akarja húzni? Amíg biológiailag kivitelezhetetlen lesz a gyerekvállalás?

Sajnálom, de vagy lépsz, vagy semmi nem valósul meg abból amit akarsz.

2018. okt. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
45%
Nem akar max azért mondta h majd akar h leakadj a témárol.. Amugy élvezzétek kettesben,nem értem ezt a gyerek mániát,utána meg azért sirnak h szétverte a házasságukat kapcsolatukat..
2018. okt. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
66%
akar o gyereket, csak nem toled, hanem az igazitol.
2018. okt. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Akkor miért van velem 10 éve ha nem én vagyok az igazi? Miért nem kereste még meg akkor
2018. okt. 18. 17:50
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha 10 év alatt nem sikerült eljutni a közös jövőtervekhez, akkor már nem nagyon van mire várni sajnos.
2018. okt. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!