Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ítélik el a nők azt ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el a nők azt ha egy pár régóta él elhidegulve és a ffi szeretőt keres? Pláne ha a feleségnek és terhes a szex és nem vágyik rá?

Figyelt kérdés
2018. okt. 19. 07:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Én azt tartom inkorrektnek, ha ezt a férfi a párja háta mögött teszi. Ha megbeszélik, hogy nyitott kapcsolat, és mindkét fél belemegy, az rendben van, ha szakítanak/elválnak, az is rendben van. Ha suttyomban csinálja, az már hazugság, nagyon nincs rendben.
2018. okt. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Egyetértek az elsővel.
2018. okt. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Ha teged a hazassagod annyira nem erdekel, mint egy db xar, akk minek foglalkozol mas velemyevel?

Jah, csak nem azert mert tudod, h egy xar alak vagy, es ahelyett h gerincet novesztenel, probalod a tomeget meggyozni h mi vagyunk ostobak.

Nem gyanus, h te vagy rossz savban, ha minden auto veled szembe jon ?

2018. okt. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Én is egyet értek az elsővel. Ha meg beszélik és mindenkinek oké, akkor mehet a szerető. Ha nem fér bele az egyiknek akkor el kell válni, nincs mese. De a hogy szándékosan átbacom a társam és hazudok hogy mással is kurjantsak, az nem oké és el is ítélem.
2018. okt. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha már nem működik a házasság, vagy váljanak el, vagy beszéljék meg, hogy nyitott kapcsolat. A hazudozást, sunyiskodást, színjátékot nem bírom.
2018. okt. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
És akkor minek nyűglődik mellette?Mi értelme?Kényelmes a szarban henteregni, ahelyett, hogy keresne olyat független emberként, akinek a szex nem lesz terhes?A lustaság, gyávaság, és a kényelmesség ennyire úr?Minek egy látszatházasságot fenntartani?Egy ilyen ember felé semmilyen bizalmat, tiszteletet nem lehet érezni, max. lenézést a jellem gyenge viselkedése miatt.
2018. okt. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Mellesleg nekem apám pont így oldotta meg a kapcsolati nehézségeikez anyummal, elkezdett szeretőt tartani. Miután ez kiderül, évekre megromlott a kapcsolata velünk, a gyerekeivel. És soha nemis fogok többé tisztelettel tekinteni rá, tanácsokat meg főleg nem fogadok el tőle(pláne nem párkapcsolati témában). Nem az a gond, ha megromlik a kapcsolat. Hanem az, hogy egy kétszínű, hazug görény volt.
2018. okt. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

Alapból nem vagyok maradi, azt mondom, minden belefér egy párkapcsolatba, ami mindkét félnek megfelelő. De az alfahímek zöme ilyenkor - bár boldogan félrekefél -, hidegrázást kap a gondolatára is annak, hogy az ő kis nőstényéhez bárki más hozzáérjen. Tehát vígan félrejárnak, viszont asszonyka maradjon csak hűséges.

Pedig annak a nőnek, feleségnek is járna az érzés, a tudat, hogy ő kívánatos.


Olyan nincs, hogy egy nőnek terhes a szex. Olyan van, hogy a háta közepére se kívánja az adott pasit, különböző okokból. Éltem én is másfél évig szex nélkül, mielőtt elváltam. Azóta meg minden nap többször is ugranék a kedvesemre, ha tehetném, mert neki fontos, hogy én is jól érezzem magam, és fizikailag is, lelkileg is dolgozik rajta.


Amúgy meg, ha el vannak hidegülve, és nem tudnak rajta javítani, akkor váljanak el.

2018. okt. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%
Akkor minek él együtt a pár, ha elhidegültek?
2018. okt. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
Mert gerinctelen aljas dolog. A feleségednek szerinted,hogy esne ,ha megtudná,hogy egy másik nőt kefélgetsz??! Remélem lebuksz. Es majd a feleséged leperli rólad a gatyát is.. remelem egyszer ,majd visszakapod°!! Undoŕitó vagy..
2018. okt. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!