Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs kedvem már senkihez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs kedvem már senkihez? Érzett így más is egy ilyen szituációban?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:


Egy boltogtalan párkapcsolatban élek, ami hamarosan véget ér.


Ilyenkor sokan azon vannak hogy majd jön más, van akinek rá egy hétre van akinek évek múlva.


De én úgy vagyok vele, hogy egyáltalán nem akarok.

Persze rohadtul szeretnék boldog lenni és szeretni, szeretve lenni, de nem ilyen áron.


Hogy milyen áron?

Eleget olvastam itt, amitől elment a kedvem. Van itt megcsalás, hazugságok, elégedetlenség, rengeteg veszekedés, stb.

Eleget látok a munkahelyen, hogy a legtöbb srác/férfi flörtöl a nőkkel, pedig van mindegyiknek barátnője/felesége.

Látom azt hogy mennyire megbámulják az embert, mikor ott van mellette a csaja,

Persze nézni lehet ja, de mikor már olyan szinten néz valami hogy szó szerint megdug a szemével? Normális az ilyen?

Sokminden más van ami miatt nincs kedvem ismerkedni inkább.

Pedig nem akarok magányosan meghalni. De sokszor belegondolok lehet boldogabb életem lenne egyedül?

Meg éri ez a sok szenvedés hogy megtaláljuk az igazit?

És ha megtaláltuk biztos ő az igazi?

Mer olvastam olyat, hogy az anyuka pl semmit sem sejtett, nagyon boldog szerető férje volt majd született egy baba is, akkor is minden happy volt

Aztán kiderült hogy évek óta csalja úgy hogy semmit sem sejtett plusz maximálisan megbízott benne.

Most ez is mi, minek kell megcsalni a másikat? Miért nem hagyja ott a fszba ha mást akar dugni?

És eskuszom, az ilyen hányinger emberek miatt sincs kedvem.

Mer mivan ha pont ilyennel hoz össze a sors akiről azt gondolom hogy huu, végre valaki normális, aztán x év múlva kiderül majd hogy x éve csal?!


Elment a kedvem mindentől már.

Tudom az a válasz jön hogy rohadjak meg egyedül, oke, lehet jobb lesz úgy. Mint átélni megint egy ilyen szrt.


2018. okt. 19. 23:22
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Pl most egyből kaptam is egy levelet hogy 24eves srác szex kapcsolatot keres 😂és akkor így legyen kedvem ismerkedni?
2018. okt. 19. 23:29
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
legalább nem kakiszex kapcsolatot keres
2018. okt. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel baj. Néha elege lesz az embernek,el kell lenni akkor egyedül egy darabig,sulizni,melózni,utazgatni,akármi,foglalkozz magaddal,èld az életed. Aztán idövel majd megnyugszol kicsit,meg nagy valószínüséggel lesz még az életedben olyan ember,akiért megéri a kapcsolatosdi. Szóval ne aggódj.
2018. okt. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Lehet így lesz majd kiderül, igazából jó lenne ha majd találnék egy megbízható rendes embert magam mellé.

2018. okt. 19. 23:48
 5/13 anonim ***** válasza:
35%
Jól kell választani. Én pl. egy jó választás vagyok. Eddig ezt mondták.
2018. okt. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad a magyarokat! Keress más kultúrából!
2018. okt. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ugyanezt érzem én is..dejó h nem vagyok egyedül.
2018. okt. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az élet értelme 42.
2018. okt. 20. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem egészséges, hogy így érzel. Legalább nem vagy kapcsolatfüggő.
2018. okt. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Koszi a válaszokat.

Eddig azt hittem kapcsolat függő vagyok.

De mostanra besokalltam, elegem lett mindenből.

És igen, egyedulletre van szükségem.

2018. okt. 20. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!