Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Melyik lehetősége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Melyik lehetőséget választjátok az alábbiak közül ebben a szituációban?

Figyelt kérdés

Kapcsolatban vagytok, kicsi gyerekek vannak, hitel van stb, szülők viszont nincsenek, egyedül nem tudnátok megélni, lényegében ez a fontos.

Minden tökéletes, de a szex már elég uncsi:


1.Nyitott kapcsolat

2.Szerető

3.Swinger klub

4.Párcsere "otthon"

5.Cuckold


2017. okt. 2. 10:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%

6. mindent megtennék, hogy a kapcsolatomat felfrissítsem, érzelmileg is és szexuális területen is


33/N

2017. okt. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%
6. Őszinte beszélgetés a párommal a problémáinkról, ezesetben a szexről. Kideríteni, hogy ő is ugyanígy van-e vele, stb..., majd KÖZÖSEN megoldást keresni.
2017. okt. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Jó és utána?
2017. okt. 2. 10:39
 4/23 anonim ***** válasza:
65%
Hiába a beszélgetés, nincs gyerek, nincs hitel. A 2-es verzió. 37N
2017. okt. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
#3 Nincs "utána", közös megbeszélés van. Ez nem két perc, és nem úgy működik, hogy egyikőtök feldobja ezt az öt lehetőséget, a másik meg kiválasztja, melyikbe megy bele.
2017. okt. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Nehéz belegondolni, mert felelős pénzügyi döntéseket hozok, van saját tulajdonom, hitelt sosem vennék fel, és nem nyújtózkodom soha túl azon, ameddig a saját takaróm ér. De, teoretikusan...


Ha nem lehet megbeszélni és közösen megoldani, ebben az esetben inkább "szenvednék", de ezekhez nem lenne gyomrom. Plusz kezem azért van.

(mondjuk nem is voltam az a típus, akinek ugyanazzal a partnerrel nem extrém szeretkezés az "uncsi" lenne, pedig hosszú ideje együtt vagyok a párommal, tapasztalatból tudom... ha annak érezném, annak nem az lenne az oka, hogy más farok kéne nekem, hanem mert csak ellaposodik, gépies lesz... ezen meg lehet javítani idegen bevezetése nélkül is)

2017. okt. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem menjél SAA (sex addicts anonymous) klubba. Szerintem neked bajod van. De ott tudna segíteni a problémádon.
2017. okt. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
97%
Egyiket sem, gyomorforgató lehetőség számomra mindegyik.
2017. okt. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mert egyik pont sem igaz ram a “kapcsolatban vagyokon” kivul. Sajnos nem tudom belekepzelni magamat ilyen nyomorult elethelyzetekbe. Szerintem ezek csak kifogasok, hogy ez meg az miatt nem tud az ember szakitani.
2017. okt. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Hmm... ebben a sorrendben. Na jó viccet félretéve az első kettő. (Működik)
2017. okt. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!