Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te mit csinálnálaz alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit csinálnálaz alábbi szituációban?

Figyelt kérdés
Este fél 10 körül lementem futni. Szóltam a páromnak, hogy nem viszek kulcsot, majd engedjen be. Kb. egy óra múlva végeztem, nyomom a kapucsengőt, és semmi válasz. Vagy elromlott, vagy nem hallatszik fent. A lépcsőházba nem tudok bemenni. Vártam, hogy jöjjön valaki, de sehol senki. Ilyen későn egyik szomszédot sem szívesen csengetem fel. A kocsma zárva, állomás nincs a közelben. Néztem kívülről az ablakunkat, tök sötét. Én olyan kilátástalan helyzetben még sosem voltam, hogy fáradtan, izzadtan az utcán töltsem az éjszakáját. Te mit léptél volna a helyemben?
2017. dec. 23. 16:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Emeleten laktok?
2017. dec. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Párod mit mondott, miért nem engedett be?

Miért nem volt nálad telefon?

Máskor tedd a postaládába a lakás kulcsot a postaláda kulcsot meg zsebbe, ha zavar futás közben egy kulcscsomó.

2017. dec. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

az osszes szomszedot sorba felcsongettem volna

az egyik csak felveszi es beenged

11 este nem olyan keso

2017. dec. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Alapbol nem maszkalok semerre kulcsok vagy telefon nelkul.
2017. dec. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Én megnéztem volna, hogy melyik szomszédnál ég a villany, és oda felcsöngetek. Ha egyiknél sem, akkor oda csengettem volna fel, aki normálisabb, esetleg jóban is vagyunk.


Párod elaludt? Hogyan jutottál be végül?

2017. dec. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Kövel bezörgettem volna, ha nem megy akkor a kapucsengön alszom.
2017. dec. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Megint egy "mi lenne ha" kérdés. :/
2017. dec. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Jópárszor elhagytam már a kulcsomat,de ez egy társasház,úgy jutottam be mindig hogy átlöktem magam a magas kerítésen,vagy megkértem valakit lökjön be,általában úgy estem be,hogy kék-zöld foltok voltak rajtam folyamatban.Panelnál mindenkihez kaputelefonoznék,nem érdekelne ki mit gondol.
2017. dec. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
Na, elárulod, mit csináltál?
2017. dec. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%

azon kívül, hogy gondolom, lecseszted a párod

vagy azóta is ott állsz a ház előtt? :D

2017. dec. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!