Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok tényleg ennyire zavaró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok tényleg ennyire zavaró a feledékenység? Fiúk csak én felejtek el mindig mindent?

Figyelt kérdés

A barátnőm teljesen ki van akadva hogy mindig mindent elfelejtek. Konkrét példa:

Otthagytam vmit az asztalon. Elfelejtődött mert azonnal nem dobtam ki. Majd 1 héttel később rendrakásnál megkaptam hogy direkt megkért dobjam ki. Másik példa:

Meghívtak a haverjai minket ilyen szabadulós játékra. Mondta hogy nem tudunk menni mert nem lesz itthon. Ma megkérdeztem mivel kiderült hogy mégis ráér hogy akkor menjünk el. Erre kiakadt hogy mondta hogy a létszámot előre le kellett adni. De mondta... Nem emlékeztem rá.

Szóval a baj az hogy elfelejtek részleteket. Ettől ő úgy érzi hogy nem figyelek rá, mert ő mindent megjegyez velem kapcsolatban.

Viszont én úgy érzem figyelek csak ezek szerint néhány dolog kimarad :(

Ez csak velem esik meg? Más férfi nem ilyen? Lassan nem merek kérdezni mert ha olyat kérdezek egyből jön a lecseszés...


2018. okt. 20. 18:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ez tipikus esete a kihűlt kapcsolatnak, esetleg a megcsalásnak, amennyiben korábban nem volt ilyen.
2018. okt. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!