Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért reagálnak az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért reagálnak az emberek így ha nő sokkal szebb a férfinél?

Figyelt kérdés

Ismerősök is meg utcán is meg több helyről hallottam hogy nem akarták elhinni hogy ilyen barátnőm lett, jöttek a csomo megjegyzések hátam mögött hogy biztos a pénzért van vele ez hogy lehet meg Nézd már oda figyelj... Ismerősöktől is volt hogy megkérdezték hogy Ezt hogy csináltad?

Miért olyan hihetetlen dolog ez ha a lány szebb mint a férfi?

Miért nem a saját magukkal foglalkoznak az emberek?


2017. okt. 29. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek többségében él az a nézet, hogy különböző szintek vannak és hasonló a hasonlóval alkosson egy párt, ne válasszon saját magánál "lejjebb" vagy "feljebb". Csak a szerelem nem így működik, arra bármiféle szabályszerűséget értelmetlen ráhúzni. Ne foglalkozz velük, felszínesek, előítéletesek, buták.
2017. okt. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Mert az emberek ilyenek. Engem a legkevésbé sem érdekelt, hogy ilyen helyzetben voltam. Egyetlen egy dolog ami számított, hogy szerethessem őt és vele lehessek. Szerintem tegyél te is így.
2017. okt. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert a sok paraszt nem fogja fel, hogy nem mindenkinek egyezik az ízlése. Egyenként húznám rá az ilyeneket
2017. okt. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Irigység. Sokkal könnyebb a másik életében turkálni, mint a sajátjukban. Engedd el ezt, ne foglalkozz azzal, ki mit gondol. Koncentrálj a kedvesedre, hisz úgyis az a lényeg, ami köztetek zajlik.
2017. okt. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdést: egy nő MINDEN ESETBEN sokkal szebb, mint a párja.

(A férfi meg persze MINDEN ESETBEN sokkal okosabb.)

2017. okt. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elmebéli hiányosságaik miatt.
2017. okt. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy a lány szebb, mint a férfi, mert általában ez a jellemző. Talán az a gond, hogy a lány nagyon szép, a pasija meg nagyon nem. A nagy különbségeket szeretik megszólni az emberek, meg csodálkozni rajta. És ez nyilván annak kellemetlenebb, aki a "kevésbé szép" tag a párosban.
2017. okt. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7: Ez csak akkor kellemetlen, ha a férfi nincs tisztában magával, nem tudja, hogy miért van vele a lány. Én szoktam élvezni a hitetlenkedő arcokat, főleg olyan magukat rettenetesen menőnek gondoló férfiakról, akikről tudom, hogy szintén próbálkoztak.
2017. okt. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!